Zagraj w Serpent Shrinei wygraj bonus 15 000 zł w Unibet

Turniej Serpent Shrine z szansą na wygranie 15 000 zł w UnibetW ofercie bonusów Unibet pojawiła się gra Serpent Shrine. Za jej sprawą uruchomiono konkurs, który potrwa do 22-go lipca tego roku. Za jego sprawą marka planuje wydać spore nagrody pieniężne. Jeśli zatem cenicie sobie nowości i jednocześnie zmagania z innymi graczami, dołączcie już teraz. Na witrynie znajdziecie przycisk zapisu, a także szczegółowe dane o tym, jak zacząć zmagania. Widoczna jest też tabele z wynikami pozostałych graczy, więc możecie być pewni, że stale monitorować można sytuację konkurencji. Zagraj we wskazaną przez nas grę za co najmniej 1 złotych i kto wie, może już to wystarczy?

Nagrodą główną jest tu aż 15 tysięcy złotych. Unibet w następujący sposób zachęca nas do zabawy: „W tym tygodniu weź udział w Turnieju o Szczęśliwy Spin z pulą 50 000 PLN! Sprawdź nowy, ekskluzywny slot Serpent Shrine, a Twój najlepszy spin w jednej rundzie może wywalczyć dla Ciebie główną nagrodę ze stu innych – 15 000 PLN.” – dodają jeszcze: „Siatka 7x5 jest pełna jadowitych mnożników z wygraną sięgającą nawet 10 000x oraz unikalnymi bonusami, takimi jak Bomb i Butterfly Wild.” – ta wygrana w pojedynczej rundzie może smakować jak nic innego. Dlatego też nie zwlekajcie i włączcie się do zabawy. Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych graczy z tego okresu.

Na stronie widoczny jest oczywiście pełen regulamin. To za jego sprawą poznacie warunki i zasady oraz wszelkie normy, terminy, stawki, które obowiązują w turnieju. Unibet chętnie odpowie na wszelkie pytania w tej sprawie, jeśli tylko macie jakieś wątpliwości. Czat dostępny jest całą dobę, również w weekendy i wszelkie święta.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online