Turniej na żywo Red Hot January z pulą 500 000 zł w Unibet

wielkie turnieje na żywo od UnibetPrzed wami dwa wielkie turnieje na żywo od Unibet. W każdym z nich ogromne pieniądze. Pierwszy trwa już teraz, a zakończony zostanie 26-go stycznia, kiedy to poznamy pięćdziesięciu największych fanów gier z kasyna na żywo. To właśnie w nich toczycie zmagania z prawdziwym krupierem. Przed wami zatem nie lada gratka, zwłaszcza, że wygrać możecie nawet 50 tysięcy złotych, a łączna pula przed końcem stycznia szacowana jest na 125 tysięcy.

To jednak nie koniec, do 9-go lutego trwać bowiem będzie ostatni etap, a w nim dwa razy więcej środków. Jeśli zatem marzą się wam potężne pieniądze, tu nie ma co zwlekać, dołączyć można chociażby teraz.Zapisy są darmowe, ale przy tym konieczne. Nie ma możliwości obejścia tego tematu. Zaraz jednak po tym możecie dołączyć do zmagań. Konieczna jest gra w jedną z 29 udostępnionych gier z trybu na żywo. Za każde 1 złotych otrzymywać będziecie punkty, a wygrają tylko ci, którzy uzbierają ich najwięcej. Liczy się zatem aktywna gra i uparte dążenie do celu. Nagrody pieniężne są naliczane po zakończeniu turnieju i nie mają warunku obrotu bonusów. Oznacza to, że będziecie je mogli wypłacić na swoje konto. To świetna wiadomość dla łowców promocji, szczególnie mając na względzie, że większość kasyn wymaga horrendalnych obrotów, które są bardzo trudne do realizacji. Za to Unibet należy się wielka pochwała.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie organizatora. Możecie wziąć udział w obu turniejach, co zapewni wam odpowiednio duże możliwości do wygrania wielkiej gotówki, a ta robi tu spore wrażenie!

Wygraj 50 tysięcy złotych


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online