Finałowy miesiąc nagród o wartości 7 500 000 PLN w Unibet

Ostatnia szansa na sięgnięcie po 250 000zł w gotówce w turnieju w UnibetTylko do 1-go lipca możecie się jeszcze zmagać w szalonej promocji kasyna Unibet. Marka ta przeznaczyła na nagrody 7 500 000 złotych, co jest bezapelacyjnie jedną z większych puli w sieci, na jaką można trafić. Nagrody wydawane są praktycznie od początku roku, a obecnie trwa wielki finał. To właśnie tu spotkacie się z cotygodniowym turniejem jak również codziennym deszczem nagród. W obu przypadkach spodziewać się można dużych pieniędzy, aczkolwiek cele do realizacji są nieznacznie inne. Wszystko jednak zależy od waszej aktywności i tego, ile losów ostatecznie wywalczycie.

Co możecie wygrać? Cóż, pula w pierwszym zestawieniu to nadal 250 000 złotych, w drugim jest to niemal 45 000!Po pierwsze zapisz się do turnieju, poprzez wyskakujące na stronie okienko gry. Po drugie zagraj w jedną z dostępnych w promocji gier. Za obrócenie min. 2,50 zł otrzymacie możliwość włączenia się do obu wydarzeń na raz. Grami kwalifikowanymi tym razem są takie hity jak Fruit Party, Hot to Burn, Great Rhino Megaways, Bronco Spirit, Buffalo King, Chilli Heat czy chociażby Release the Kraken. Pełna lista to aż 14 pozycji i możecie próbować każdą z nich, bez wyjątków. Tak do działań zachęca Unibet: „Weź udział, a możesz załapiesz się na część z puli! Graj w świetne sloty w cotygodniowych Turniejach o Szczęśliwy Spin o 350 nagród. W tym samym czasie, Codzienny Deszcz Nagród spadnie na przypadkowych, szczęśliwych graczy!”

Więcej informacji regulaminowych znajdziecie na stronie operatora. To właśnie tam widnieją pełne warunki i zasady, których należy przestrzegać podczas swojej gry. To proste i przejrzyste założenia.

Sięgnij po 250 000zł


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online