Wygraj podróż na Lige mistrzów w bonusie od kasyna Unibet

Wygraj podróż na Lige mistrzów  z unibetInteresujecie się Ligą Mistrzów? To w końcu najsłynniejsze rozgrywki piłkarskie w zakresie klubów. Teraz z Unibet atmosfera się dodatkowo zagęszcza. Wszystko za sprawą ich ciekawej promocji, podzielonej na sześć odpowiednich etapów. Wszystkie wiążą się z rozgrywkami fazy grupowej wspomnianego już turnieju.

W tym czasie trafi do was lista zadań, a za ich spełnienie otrzymacie jeden los do loterii, która odbywa się po każdej zakończonej fazie. Te odbywają się kolejno w dniach: 16-18, 30.09-02.10, 21-23, 04.11-06.11, 25-27 oraz 06.12-11.12. Co musicie zrobić i jak trudne zadania stawiane są przed użytkownikami? Oto one, poczynając od wniesienia zakładu Bet Builder o min. wartości 50 PLN, właśnie na mecz LM. Kolejnymi misjami są tu wniesienie zakładów o wartości 30 złotych na strzelca bramki, na mecze na żywo, zakłady wielokrotne i zwykły zakład, liczony także w wirtualnym kasynie online. Jest zatem kilka opcji, a każda z nich nie wymaga dużego nakładu finansowego. Jednocześnie zapewni wam wielkie możliwości, bowiem do zgarnięcia jest mecz na finał Ligi Mistrzów, ale też wyjazdy do Azerbejdżanu czy innego kraju. Pełna ich lista dostępna jest na stronie, gdzie znajdziecie także kluczowe rozpiski zdarzeń, które będą was interesować. Unibet udostępnił także pełen regulamin, jakim należy się kierować podczas swojej gry turniejowej w tych właśnie zawodach.

Warunki i zasady to zaledwie kilka kolejnych punktów, które określają terminy, ale też grane stawki czy kwestie losowania i obrotu. Każdy wyjazd, jaki trafi w wasze ręce, zakłada budżet na poziomie 1500€, zatem jest to wystarczająco dużo, by przeżyć ciekawą sportową – i nie tylko – przygodę w podróży.

Wygraj podróż na Ligę Mistrzów


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online