W każdą sobotę graj o 15 000 PLN z bingo w Unibet

Sięgnij po 15 000 zł z sobotnim Bingo w UnibetSuper Soboty z Bingo to najnowszy bonus Unibet. Dzięki niemu w każdą sobotę miesiąca możecie dołączyć do walki przy stole The Arena. Za jego sprawą firma wydawać będzie dodatkowe, losowe nagrody. Ich łączna wartość to 15 tysięcy złotych. Czy sięgniesz po część tej kwoty? Jeśli taki właśnie masz plan, koniecznie zaloguj się na swoje konto i przy okazji kolejnej soboty włącz się do gry. Konieczna jest gra przy stole z 75 kulami.

Akcja rusza dokładnie o godzinie 20:00 i będzie aktywna do momentu wydania wszystkich nagród. Aby zwiększyć swoje szanse na ich wywalczenie możecie kupić nawet 100 aktywnych kuponów na grę.Każdy z nich musi mieć wartość 7,50 zł, a dodatkowo możecie po nie sięgać w przedsprzedaży przez siedem dni tygodnia. Główną nagrodą na The Arena będzie tu nawet 7 500 złotych, aczkolwiek nie tylko taki los będzie cenną premią dla gracza. Całość wydawana jest w pełni losowo, aczkolwiek polowanie na Full House jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące. Oferta skierowana jest do graczy bingo i dotyczy gry za prawdziwe pieniądze. Musicie się zatem nie tylko zarejestrować, ale także dokonać wpłaty na swoje konto. Wydarzenie jest przy tym w pełni odnawialne, więc nawet jeśli nie uda się wam raz, możecie próbować dalej na późniejszych etapach.

W promocji obowiązuje sześciopunktowy regulamin. Te warunki i zasady określają wam jak grać, przy jakim stole i terminie oraz przy jakich dokładnie stawkach. Jeśli pojawią się w tej sprawie dodatkowe zapytania, możecie liczyć na obsługę klienta, działającą tu przez całą dobę.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online