Turniej Megaways z pulą 50 000 PLN w wirtualnym kasynie Unibet

Turniej z pulą 50 000 PLN do podziału w ofercie UnibetW ofercie kasyna Unibet znajdziecie aż 21 gier z dodatkiem Megaways. Oznacza on, że wideo slot ma znacznie więcej zwycięskich układów niż gry klasyczne. Niektóre hity mają aż 117 649 rozwiązań. W praktyce oznacza to, że pojedynczy spin przełoży się właśnie na tyle szans sukcesu. Warto je sprawdzić nie tylko dlatego, ale również z powodu trwającego tam turnieju Megaways o szczęśliwy Spin. W jego puli znalazło się 50 000 złotych. Środki te podzielone zostaną na najlepszych 250 graczy, z czego numer jeden wywalczy dla siebie aż 12 500 złotych. Jeśli chcesz zawalczyć o te środki, możesz dołączyć jeszcze dziś. Turniej potrwa do 29.05.

W zawodach liczą się pojedyncze obroty o wartości nie mniej niż 1 złoty. Wystarczy wam nawet jedna runda, bowiem Unibet rozlicza graczy na bazie najwyższego współczynnika jednej wygranej. Punkty turniejowe są obliczane wg wzoru: (Wygrana / Stawka) X 100 = punkty w rankingu. Wśród gier znajdziecie takie automaty jak Flower Fortunes, Monopoly, Eye of Horus, Valetta czy Gorilla Gold, każda w wydaniu Megaways, co warto odnotować i zapamiętać. Co bardzo ważne, wszelkie wygrane jakie sobie tu zapewnicie, nie podlegają warunkom obrotu. W praktyce oznacza to, że jeśli wygracie gotówkę, będziecie mogli ją – w razie chęci – wypłacić natychmiastowo na swoje konto bankowe.

Więcej informacji o zasadach promocji przeczytać będzie można na stronie Unibet. To właśnie tam widnieje także odnośnik do czatu na żywo. Działa całą dobę, również w weekendy i święta. Konsultanci reagują zwykle na zapytania w ciągu maksymalnie kilku minut. Bo nigdy nie wiadomo, kiedy pomoc będzie potrzebna.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online