Gwarantowana pula 200 000 € w turnieju pokerowym Unibet

Turniej pokerowy w kasynie Unibet OpenUnibet Online Series to wyjątkowe wydarzenia organizowane przez tego słynnego operatora hazardowego. Pokerzyści mogą tu liczyć na 132 propozycje, gdzie łączna pula nagród wynosi dokładnie 1 000 000 euro. W grę wchodzi zatem naprawdę szalone przedsięwzięcie w internetowym pokerze, które może sprawić, że poważnie napełnicie swoją kiesę. Wszystko prowadzić tu będzie do wielkiego finału, który opisano tak: „Turniej Główny z gwarantowaną pulą 200 000 euro, odbędzie się 24 maja o godz. 19:00 CET. Wygraj dowolny turniej UOS, a zdobędziesz miejsce w ekskluzywnej rozgrywce Champions Showdown, by rywalizować w bitwie o część z 5000 euro z innymi pokerowymi bohaterami.” – dołączycie i spróbujecie swoich sił?

Grać należy na jednym ze swoich poziomów od Nano, przez Low do High. W zależności od tego zdobywać będziecie swoje punkty i brnąć w rankingu głównym. Aby jednak do niego dotrzeć, konieczne jest otwarcie aplikacji pokerowej i w lobby wyszukanie frazy UOS, która zaprezentuje wam wszystkie dostępne obecnie satelity. Łącznie nagrodzonych zostanie tu 100 najlepszych graczy. Jeśli chcecie się znaleźć w tym zaszczytnym pokerowym gronie, zalogujcie się na konto Unibet i poznajcie pełen system punktowy, jak również harmonogram oraz showdown mistrzów. Wszystko wyjaśniają tu specjalne regulaminy, które przybliżają warunki i zasady, jak również określają dokładnie jak należy zbierać punkty i w jakiej formie są one przyznawane.

Pełne zestawienie widoczne jest na stronie Unibet, gdzie z tego miejsca zapraszamy. W razie dodatkowych pytań i uwag możecie rzecz jasna liczyć na pomoc wsparcia online. Czat na żywo dostępny jest tama całą dobę, a konsultanci reagują zwykle w ciągu maksymalnie kilku minut.

Weź udział w wydarzeniu


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online