Wygraj 45 000 zł z dwoma slotami w bonusie Unibet

Sięgnij po szansę na wygranie 45 000 zł w unibetSzansa na wygranie 45 000 złotych?! Tak, na stronie bonusów Unibet! Z okazji wdrożenia dwóch ciekawych automatów przygotowano dla nas kolejną porcję premii. Jeśli zatem polujecie na wciągające wideo sloty, a jednocześnie cenicie sobie ciekawe loterie, nie zwlekajcie i próbujcie już teraz. Wydarzenie to potrwa do najbliższej soboty, czyli do 25.07. W tym czasie możecie zdobyć losy za każde 9 złotych, które postawicie w grach 9 Pots of Gold i 9 Masks of Fire.

Wystarczy zatem już taka stawka, aby zapewnić sobie choć jedną szansę na wywalczenie wielkiej kasy. Inna sprawa, że możecie się w każdej z gier ubiegać o 99 szans! Łączna pula nagród w promocji wynosi: 498 960 PLN. Stawka ta podzielona została na 9 nagród o wartości 45 tysięcy i potem jeszcze 108 kolejnych. Tak do wydarzenia zachęca nas Unibet: „Zagraj za 45 PLN w 9 Pots of Gold lub 9 Masks of Fire, a za każdym razem otrzymasz los na loterię. Masz szansę wygrać 45 000 PLN, jeśli zostaniesz jednym z dziewięciu szczęśliwych graczy. Do wygrania 117 nagród – już dzisiaj zakręć o jedną z nich.” – więcej informacji w tej sprawie znajdziecie bezpośrednio na stronie operatora, gdzie poza regulaminem widnieje pełna informacja o tym jak działa rywalizacja i jak kształtuje się pula.

Co najważniejsze, musicie się do promocji zapisać. Należy w tym przypadku zalogować się na swoim koncie, a następnie kliknąć przycisk pojawiający się na akcji bonusowej. Już to wam wystarczy, by włączyć się do zmagań w tych dwóch wyjątkowych wideo slotach. Spróbujcie, zacznijcie jednak od lektury regulaminu.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online