250 gotówkowych darmowych spinów w Unibet

Sięgnij po 250 free spinów w nowej promocji UnibetWejdź na stronę Unibet oraz otwórz grę Zeus Lightning Power Reels. To właśnie ona dostarczy ci do 3-go maja największych emocji. Wideo slot, który właśnie pojawił się w ofercie kasyna, słynie z tradycyjnego wyglądu i mocnego klimatu bogów olimpu. Jeśli zatem cenicie sobie klimatyczne rozwiązania, a przy okazji chcecie zapolować na ponad 250 darmowych obrotów, będzie to dobry czas i właściwy kierunek. Jedyne co musicie zrobić, to zapisać się do promocji, a następnie włączyć do spełniania chociaż jednego progu zadań. Jest ich łącznie 6, a każdy z nich gwarantuje odpowiednio większe nagrody. Ile free spinów jesteś w stanie wydać jednego dnia?

Jeśli zagracie w Zeus Lightning Power Reels i obrócicie tam co najmniej 100 złotych, otrzymacie od Unibet 5 darmowych zakręceń, a każdy o wartości 0,50 zł. Kolejne progi znajdziecie już przy 250 i 375 złotych, za co także odbierać będziecie zakręcenia. Ich łączna pula robi wrażenie, dlatego też nie powinniście się wahać. Same obroty ważne będą przez 30 dni i właśnie w tym czasie musicie je wykręcić. Pamiętajcie przy tym, że zakręcenia przyznawane są zawsze po każdorazowym zrealizowaniu progu i musicie je spełniać po kolei. Zeus Lightning Power Reels jako nowy hit i nowoczesne wdrożenie dostarczy wam zatem podwójnych emocji – możliwości standardowej wygranej, ale też tej bonusowej.

Pełne zasady promocji dostępne są na stronie Unibet, gdzie widoczne są informacje o terminach i wymaganym obrocie. W razie dodatkowych pytań możecie też liczyć na pomoc obsługi klienta, która dostępna jest dla was poprzez czat na żywo, ale też drogą mailową.

Odbierz 250 darmowych zakręceń


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online