Bitwa wikingów z pulą 20 000 euro w Unibet

Bitwa wikingów  w UnibetNa stronę Unibet zawitała Bitwa Wikingów. Jest to wyzwanie w formie turniejowej dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników tej marki. W puli nagród znalazło się aż 80 000 złotych, które zostanie podzielone pomiędzy 200 najlepszych śmiałków, zapisanych do swoich zmagań. Aby wziąć w ogóle udział w zawodach konieczne jest dołączenie do jednego z wymienionych wideo slotów. Są to Asgardian Stones, Warlords: Crystals of Power, Vikings Runecraft oraz Troll Hunters.

Unibet stawia przed graczami bardzo proste zadanie. Należy rozegrać co najmniej 50 rund w wideo slotach, a każdy z nich o minimalnej wartości 0,50 złotych. Zapewni wam to wejście do rankingu. Najlepszy wynik uzyskany w przeciągu tych działań automatycznie poprawi waszą pozycję, dzięki czemu traficie do grona najlepszych. Numer jeden tego przedsięwzięcia otrzyma aż 3 000 euro w gotówce bonusowej.

W zawodach obowiązuje stały regulamin Unibet do przeczytania którego zachęcamy zainteresowanych. Ranking jest tu odnawiany co minutę, dlatego możecie dotrzeć do najlepszej dwusetki i sprawdzić czy do niej trafiliście dosłownie w każdej chwili. Gorąco zachęcamy do zabawy i zmagań, szczególnie, że stawki zadowolą także graczy, którzy nie chcą lub nie mogą inwestować pokaźnych kwot.

Dołącz do turnieju i zgarnij część z puli 80 000zł


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online