Ogromny Jackpot w pokerze HexaPro w Unibet

Hexapro pokerowy turniej UnibetUnibet informuje, że to najbardziej szalona promocja pokerowa tego roku. Nic zresztą dziwnego, skoro w puli znalazło się 100 tysięcy euro. Właśnie takie środki rozdysponowane zostaną pomiędzy ich graczy, którzy przysiądą do wydarzenia HexaPro. Firma podała do wiadomości użytkowników, że od początku lutego wydawane zostaną specjalne bonusy. Są to 32 Jackpoty, na które trafić może każdy aktywny gracz ich HexaPro. Wystarczy grać przy stawce za 1, 2, 5, 10 lub 25 euro, by liczyć się w stawce o grubą kasę. Mnożnik jackpotów przekłada się tu na 1 000 krotność postawionej stawki. Mówimy zatem o dużych pieniądzach, które będą mogły wylądować na twoim koncie.

Firma informuje, że jackpoty wydawane są co 20 tysięcy rozdań w HexaPro. Mogą zostać wydawane przy 1 turze, ale też przy ostatniej. Zaraz po wyłonieniu zwycięzcy, następuje zresetowanie systemu i ponownie do wygrania oddany będzie gruby hajs! I tak do momentu w którym Unibet wyda wszystkie 32 premie dla swoich graczy. Jak zatem wygrać? Po prostu otwórz aplikację do pokera lub przejdź przez przeglądarkę do swojej gry. Kliknij w Jackpot Manię i sprawdź ile gier pozostało do kolejnego jackpota. Warto obserwować odliczanie, ale jednocześnie pamiętać, że sam dodatek może się pojawić w dowolnej chwili, tu nie ma reguły. Taki jest właśnie hazard!

Unibet podaje, że pełne zasady promocji dostępne są na ich stronie. Warto je przejrzeć, by dokładnie zrozumieć jak działa system i jak często możecie wygrywać. Bo za sprawą dodatku czekają premie nie raz czy dwa – jeśli szczęście się do was uśmiechnie, zgarniecie nawet komplet!

Zgarnij część z puli 10000€


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online