Wygraj pakiet pokerowy warty 2000 euro w Unibet

Unibet Open w ParyżuKażdego tygodnia w najbliższym czasie, będziesz od kasyna Unibet otrzymywał jedną darmową szansę. Można ją wykorzystać w aplikacji pokerowej lub bezpośrednio po przejściu do Unibet Open Slot. Za jej sprawą dołączycie do wyzwania, które może się ostatecznie przerodzić w unikatowy wyjazd do Paryża, warty 2 000€.

Za jego sprawą dołączycie do Unibet Open Paris, które jest nie lada świętem pokerowym. Jak to działa w praktyce? Po wykorzystaniu swojego spina możesz dalej rywalizować w pokerze online. Twoja aktywność zaowocuje nawet trzema kolejnymi darmowymi spinami, a te przerodzić się mogą w punkty. Im więcej ich zbierzesz, tym bliżej sukcesu. Celem jest zgarnięcie 10 000 oczek. Pakiet, o którym mowa zawiera wpisowe w turnieju głównym (około 1100 euro), zakwaterowanie (4 noce), budżet na podróż, wyżywienie oraz drinki powitalne oraz wstęp na imprezę dla graczy. Nagrody dodatkowe także są atrakcyjne, będą to bilety typu Supernova, ale też dodatkowe 100 punktów bonusowych czy wejściówki na Freerolle, które będą wam dawały szansę do wywalczenia prawdziwej gotówki. Pewne jest wszak to, że warto odwiedzać swoje konto co najmniej raz w tygodniu, bowiem darmowe szanse będą trafiały do każdego zainteresowanego. Nie musicie się zatem martwić tym, że nie macie wystarczających środków do udziału. Szanse wszyscy mają tu jednakowe.

Promocja trwa od 07.10.2019, godz 00:00 UCT do 10.11.2019, godz. 23:59 UCT. Pełne zasady bonusowe, jak również rozpiska nagród i wszelkich gier dostępna jest na stronie Unibet. Regulamin to podstawowe zagadnienia, które będą nakierowane na zarejestrowanych użytkowników, którzy chcą się dołączyć do zmagań o swoją wejściówkę i pełen pakiet turniejowy.

Wygraj pakiet pokerowy


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online