25 PLN w poniedziałkowym bonusie w Unibet

Odbierz swój poniedziałkowy bonus 25 zł w kasynie UnibetPoniedziałkowe darmowe bonusy? Cóż, mówi się, że początek tygodnia jest naprawdę ciężki. Właśnie dlatego kasyna internetowe Unibet stara się wyjść naprzeciw temu marazmowi i zaoferować coś więcej. W ten sposób utworzono wyjątkową akcję. Jest ona dedykowana grom Evolution Gaming, jakie znajdziecie w ofercie tejże marki. Za grę przy nich otrzymać będzie można 25 złotych. Środki te z kolei wykorzystacie w dowolnej z gier widocznych na stronie operatora. Co zatem dokładnie musicie zrobić?

W pierwszej kolejności zalogujcie się na swoje konto i zapiszcie do promocji. Następnym celem będą gry i obrót pieniędzy w nich. Za 100 złotych zrealizowane przy wskazanych pozycjach, otrzymacie premię gotówkową. Gry zaliczane do promocji to Live Roulette, Lightning Roulette, Crazy Time, Mega Ball lub Monopoly Live. Możecie próbować w nich sił w każdy poniedziałek aż do daty finalnej w sierpniu, czyli do 3-go dnia tego miesiąca. Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione, środki bonusowe przepadają w ciągu 30 dni. Saldo bonusowe będzie wykorzystane przed saldem gotówkowym. Musicie o tym pamiętać, gdyż są to jedne z kluczowych warunków regulaminu dodanego do bonusu. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie bezpośrednio w regulaminie, który włączono do promocji. To ledwie kilkanaście punktów, ale są one obligatoryjne dla każdego gracza i nie ma od tego żadnych odstępstw.

Promocja jest odnawialna, co oczywiście dowodzi, że możecie z niej korzystać co poniedziałek i zawsze sięgać po kolejne 25 złotych na grę. Jeśli w tej materii wydaje się wam coś niezrozumiałe, wystarczy napisać na czat na żywo dostępny na stronie Unibet. Konsultanci chętnie wam pomogą.

Odbierz bonus 25 zł


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online