Turniej wyzwanie Władcy Hunów z pulą 100 000 zł w Unibet

Wygraj część z puli 100 000 złotych w kasynie UnibetWojna Hunów to bardzo ciekawa promocja bonusowa Unibet. Marka ta przygotowała i wdrożyła podwójne zestawienie, w którym to wygrać łącznie można 100 000 złotych. Kwota ta podzieliła zagadnienie na turniej oraz loterię, dzięki czemu jak największa ilość osób będzie mogła liczyć na ekstra doładowania. W zależności od swoich założeń i możliwości będziecie mogli wygrywać za sprawą Attila the Hun. To świeży wideo slot, który właśnie trafił do oferty omawianej marki. Jeśli szukacie zatem powiewu świeżości wśród automatów, a przy okazji chcecie wygrać nawet przeszło dwanaście tysięcy złotych, będzie to idealna ku temu okazja. Bonus będzie aktywny od 28-go lutego aż do 5-go marca.

Pierwsza faza pozwoli Unibet nagrodzić 250 osób, pomiędzy których podzielone zostanie 50 tysięcy złotych. Celem rywalizacji będzie rozegranie co najmniej jednej rundy w grze Attila the Hun. Im wyższa będzie wygrana takiego zakręcenia, tym pokaźniejsze wasze miejsce w rankingu. Wystarczy tu grać za 1 złoty, zatem bez trudu spróbują tak gracze high roller jak i ci, którzy nie chcą lub nie mogą inwestować więcej. W loterii z kolei wydana zostanie druga połowa puli. Tam konieczne są zapisy i gra na poziomie 100 złotych w tym samym wideo slocie. Obrót o tej wartości zapewni wam dwa losy, które mogą się przyczynić do wygrania grubej kasy.

W promocji istnieje oczywiście prosty regulamin. Zasady przypisane do bonusu to tylko kilka punktów, które radzimy przejrzeć jeszcze przed dołączeniem do wyścigu. A potem czekać będzie już tylko dobra zabawa i spora kasa w tle. Jeśli polować, to jedynie bardzo grubo!

Wygraj część z puli 100 000 złotych.


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online