Wiosenny Bootcamp o 52 000 EURO w kasynie online Unibet

Wiosenny bootcamp UnibetZapraszamy was do zapoznania się ze szczegółami Wiosennego Bootcampu. Jest to wyjątkowe wydarzenie Unibet, które przygotowało dla swoich graczy pokera online aż osiem kolejnych turniejów i wyścigów. Za ich sprawą wydanych zostanie 52 tysiące euro w gotówce. Całość opisano w następujący sposób: „Spring Bootcamp to osiem cotygodniowych wyścigów. Każdy z nich wypłaca graczom 6500 euro: do wygrania na średnich (2500 euro) i wysokich stawkach (4000 euro).

Zdobywaj osiągnięcia w codziennych grach cashowych NLHE lub PLO, a w mgnieniu oka wymienisz punkty na gotówkę!” – jak zatem widzicie, jest przyjaźnie, a wy możecie wygrać nawet wówczas, gdy nie zaliczacie się do grona graczy wysokich stawek. Celem jest tu zdobywanie kolejnych osiągnięć. Przykładowo sięgniecie po punkty przy dojściu do flopa z trzema innymi graczami, w dwóch rozdaniach pod rząd czy rozegraniu rozdania z pozycji rozdającego, a przy tym wygrywając lub rozbijając całą pulę. Przy otrzymaniu 2-7 w otwierającym rozdaniu i przy rozdaniu pokera. Naturalnie lista osiągnięć jest tu zależna także od częstotliwości waszej gry i wykonywania kolejnych działań. Unibet bardzo dokładnie rozpisał je na swojej stronie, zatem gorąco polecamy poznać się ze szczegółami i próbować swoich sił tak szybko jak to możliwe. Pamiętajcie, że im wcześniej dołączycie do aktywności, tym większa szansa na to, by wygrywać po kolei w każdym z turniejów.

Mnożniki punktów znajdziecie w regulaminie. Te warunki i zasady dotyczą wszystkich zawodów jednocześnie i należy się nimi w pełni kierować przez całą swoją grę. Nie ma od nich żadnych odstępstw. Zapraszamy zatem do lektury i poznania tych punktów, a potem do podjęcia rękawicy.

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online