Nagrody o wartości 7 500 000 PLN w turnieju Unibet

Wygraj część z puli 7 500 000 PLN w turnieju UnibetW nowej promocji Unibet do pierwszego dnia lipca tego roku wyda aż 7 500 000 złotych w nagrodach pieniężnych. Tak potężna pula możliwa jest za sprawą Turniejów o Szczęśliwy Spin, jak również przy Deszczu Nagród. Obie te propozycje dostępne są już teraz i gwarantują ciekawe dodatki pieniężne dla aktywnych graczy tej marki. Aby móc dołączyć do wyścigu i loterii, wystarczy się zapisać. Co tydzień firma wydawać będzie 350 nagród z puli 150 tysięcy złotych, każdego dnia z kolei w wasze ręce trafić może część z puli 22 500 złotych. Aby włączyć się do zmagań o te środki poza zapisami musicie także obrócić co najmniej 2,50 złotych we wskazanych grach.

Są to m.in. Wild West Gold oraz The Wild Machine, Great Rhino i The Dog House. Pełna lista propozycji dostępna jest na stronie Unibet. Ważne jest jednak to, że wystarczy wam ledwie 2,50 zł, by otrzymać jeden los. Naturalnie, im ich więcej, tym większe będą wasze szanse na końcowy sukces. Warto się zatem starać i grać, szczególnie, że nagrody możecie wygrywać co dzień za sprawą Deszczu Nagród i każdego tygodnia przy Szczęśliwym Spinie. Pamiętajcie jednak, by przed startem swoich przygód poznać się z regulaminem tego wydarzenia. Te warunki i zasady są bardzo proste i przejrzyste. W razie pytań i uwag możecie jednak liczyć na obsługę klienta, która działa tam za sprawą maila i czatu na żywo.

Na stronie widoczne są też tabele z nagrodami oraz odnośniki do pozostałych bonusów, które możecie zaliczyć w każdym tygodniu swojej aktywności. Nie ma co – Unibet robi to naprawdę dobrze.

Wygraj część z puli 7 500 000 PLN


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online