Darmowy bonus 25 zł w grze Mega Ball w Unibet

Odbierz darmowy bonus na Mega Ball o kwocie 25 zł w UnibetMega Ball to nowa pozycja na liście gier kasyna Unibet. Sama propozycja nawiązuje do bingo, które w tym przypadku połączona z prowadzącą – rodem z kasyna na żywo. Dzięki temu otrzymacie pakiet gry dodatkowej oraz klimat live, z prawdziwym krupierem. W ten sposób przeżyjecie wyjątkową przygodę, która dodatkowo zapewnia tu szansę walki o wielkie wygrane i pokaźne mnożniki. Obecnie tytuł zyskał wyjątkową promocje, która gwarantuje darmowy bonus 25 złotych. Jak go zdobyć?

To naprawdę nic trudnego. Zalogujcie się na swoje konto, wybierzcie grę oraz obróćcie w niej co najmniej 100 złotych. Jeśli tylko uda się wam to zrealizować, od razu spłynie wam dodatek. Zapiszcie się do promocji – to tylko jedno kliknięcie z poziomu strony Unibet. Akcja potrwa do 26-go kwietnia i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o swoje środki dodatkowe. Należy nimi odpowiednio obrócić, co zresztą firma tłumaczy w swoim regulaminie następującym wpisem: „Środki bonusowe muszą być obrócone 25 razy w kasynie lub kasynie na żywo, zanim jakiekolwiek środki lub wygrane będą mogły zostać wypłacone.” – więcej danych w tej sprawie znajdziecie już bezpośrednio na stronie, gdzie widnieją warunki i zasady. To tylko kilkanaście punktów, za sprawą których spokojnie dołączycie do gry i powiększycie swoje szanse na szczęśliwe zakończenie.

W razie dodatkowych pytań możecie też naturalnie liczyć na dział pomocy. Obsługa klienta działa tam całą dobę za pośrednictwem czatu na żywo, który możecie włączyć zaraz po zalogowaniu się na swoje konto. W tym samym czasie czeka na was także kilka innych bonusów, do zapoznania się z którymi zapraszamy.

Odbierz darmowy bonus 25 zł


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online