Tajemniczy Turniej o Obrót z pulą 100 000 PLN w Unibet

Wygraj główną nagrodę w wysokości 15 000 PLN w turnieju UnibetW sieci pojawił się Tajemniczy Turniej. Są to zawody organizowane dla wszystkich chętnych graczy kasyna Unibet. Za jego sprawą marka wyda nagrody warte 100 000 złotych. Do walki o część tych środków możecie się włączyć już teraz, bowiem turniej potrwa od 31-go sierpnia aż do 6-go września. Zadaniem graczy w tym czasie będzie uzyskanie jak najlepszego przelicznika wywalczonego w jednym tylko obrocie.

Aby zacząć przygodę, musicie się zalogować na swoje konto i zapisać do zawodów. Następnie musicie wybrać jedną z kwalifikujących się gier. Na liście znalazły się takie pozycje jak chociażby Mysterious Museum, czyli gra, która jest absolutną nowością na liście wideo slotów.Poza tą pozycją znajdziecie tam jeszcze Fat Rabbit, The Shadow Order, Wild Wheel czy Razor Shark. Wszystkie gry znajdziecie na stronie Unibet, a także na widocznej tam liście. Zresztą, marka udostępnia także ranking oraz przypisane do niego nagrody. Łącznie nagrodzonych zostanie aż 250 śmiałków. Gracze muszą rywalizować grając za prawdziwe pieniądze, za nie mniej niż 0,50 zł od obrotu. Liczy się wasz zyskany mnożnik w wygranym zakręceniu, zatem może się okazać tak, że już jedna próba zapewni wam odpowiedni sukces. Próbujcie, bo jak pisze Unibet: „W tym tygodniu zagraj w Mysterious Museum lub inny kwalifikujący się do turnieju slot, a możesz odebrać główną nagrodę w wysokości 15 000 PLN.”

Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie oczywiście na stronie promocji. To właśnie tam widoczny jest też regulamin z jego warunkami i zasadami. Widoczny jest też kontakt do obsługi klienta, która działa na stronie kasyna przez cała dobę.

Wygraj nagrodę


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online