Tylko u Nas 50 Free Spinów za rejestrację w Vulkan Vegas!

Zarejestruj się w kasynie Vulkan Vegas i odbirz 50 free spinówTakiego bonusu bez depozytu nie znajdziecie nigdzie indziej. Kasyno Vulkan Vegas przy bliskiej współpracy z naszą stroną, oferuje wam 50 free spinów. Jedyne co musicie zrobić, by je odebrać, to zarejestrować się przez nasz link, a następnie zweryfikować swój kontakt telefoniczny. To proste dwa kroki, które gwarantują wam ten jednorazowy dodatek do wykorzystania w grze Book of Dead.

Przy tym wszystkim nie musicie się liczyć z jakimkolwiek depozytem, ani też z kolejnymi deklaracjami wobec kasyna. Po prostu sięgniecie po wyjątkowe free spiny. Będą dostępne na prawdziwym hicie studia deweloperskiego Play N’ Go. Dlatego już z tego miejsca możemy was zaprosić do działania. Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które nie mają jeszcze konta w kasynie Vulkan Vegas. Konieczne jest przejście przez nasz link. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje średnio ok. minuty, dlatego też nie będzie to proces czasochłonny. Pamiętajcie, że akcja dotyczy osób pełnoletnich i tylko takie mogą zrealizować założenie bazowe. Po założeniu konta musicie jeszcze zweryfikować swój numer telefonu. Gdy tylko się wam to uda, free spiny przyznane zostaną automatycznie. Nie ma od tego odstępstw. Nie musicie się o nie w żaden sposób upominać ani pisać na czacie na żywo czy mailowo. Zostaną doładowane na konto i gotowe do wykręcenia we wspomnianym już Book of Dead. Ten klasyczny wideo slot przeniesie was do czasów poszukiwaczy przygód, gdzie główną postacią jest bohater przypominający nam słynnego doktora Jones’a. Poznacie przy tym unikatowe animacje poszukiwaczy skarbów, ale też znaczki Free Spins ze skarabeuszem czy też postaci łowcy, jako Wild, który będzie wam włączał re-spiny i oddawał szansę mnożników nagród. Wszystko po to, aby grało się przyjemniej i dłużej. Pamiętajcie jednak, że 50 darmowych zakręceń ma też swoje własne ograniczenia i możliwości. Po pierwsze musicie wiedzieć, że należy je obrócić w ciągu maksymalnie trzech dni (3) od ich przyznania. Warunek obrotu w tym przypadku wynosi 3-krotność stawki, co jest szalenie dobrą i korzystną zasadą. Bonusy bez depozytu wymagają zwykle nawet 50-krotności, dlatego też oferowana stawka jest korzystna i przyjazna z punktu widzenia śmiałków podchodzących do promocji.

Promocja nie ma niejako terminu przydatności, ale im szybciej do niej dołączycie, tym lepiej dla was. Trzeba bowiem pamiętać, że bonus powitalny to jedno, ale Vulkan Vegas oferuje dodatkowe premię dla aktywnych, a także liczne turnieje i loterie. 50 darmowych obrotów będzie zatem ciekawym wstępem. Będzie dla was jeszcze lepszy, gdy powiemy, że za sprawą tej promocji wygrać można nawet 25€ w gotówce. Z takimi środkami zrobicie co tylko chcecie – można je wypłacić na swoje konto bankowe, ale można też zlecić na rozegranie przy innych grach, w tym w kasynie na żywo czy grach stołowych.

Pamiętajcie, że większość pozycji z listy gier dostępna jest także w trybie DEMO. Jeśli zatem chcecie je najpierw poznać, wykorzystajcie przysługującą wam fikcyjną walutę online.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas