Kalendarz Świateczny z nagrodami i bonusami w Vulkan Vegas

Kalendarz świąteczny w kasynie internetowym Vulkan VegasKalendarz świąteczny w Vulkan Vegas to aż pięć tygodni zmagań o grubą kasę i przede wszystkim, lepszy świąteczny humor. Zagadnienie stworzono tak, że po przejściu na ich stronę znajdziecie pięć automatów do gry w wideo sloty. Po najechaniu na nie myszką – na te aktywne – uruchomi się wam pop up z informacjami o tym, jak wyglądają dodatki na dany dzień tygodnia.

Dzięki temu będziecie mieli stały wgląd w to, jak prezentuje się całość i czego na dobrą sprawę możecie się tu spodziewać. W przeciwieństwie do konkurencji, nie czeka na was wielka tajemnica – dodatki, przynajmniej na wskazany okres – są dostępne od samego początku. Naturalnie trzeba je realizować po kolei, bowiem bonusy są aktywne tylko przez dobę, ale możecie się do nich należycie przygotować, wybierając przede wszystkim te, które się wam spodobają w pierwszej kolejności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zgarnąć każdy po kolei. Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo na dzień 09.12 opracowano system, w którym za każde 150 zwycięstw w dowolnych grach będziecie otrzymywać darmowe obroty oraz mnożniki nagród zyskanych w ciągu godziny. W grę będą wchodzić także paczki doładowań czy też 30 free spinów w Book of Dead. Każdorazowo będą to jednak zupełnie inne premie, zatem dobrze jest się starać co dzień.

Jeśli jesteście zainteresowani świątecznym kalendarzem od Zet, wystarczy go sprawdzać na bieżąco za pośrednictwem strony. Znajdziecie tam także wszelkie regulaminy. Te warunki i zasady określą wam bardzo dokładnie jak grać oraz jakich norm należy się tutaj przestrzegać. Warto próbować, bo nagrody są tu niebagatelne.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas