Bonus powitalny do 1800PLN i 50 free spins w Vulkan Vegas

Bonus powitalny od Vulkan VegasBonus powitalny od Vulkan Vegas może wam zapewnić podwójne doładowanie. Akcja skierowana jest do graczy, którzy wciąż nie mają tam konta, ale szukają świeżego operatora, który skusi ich swoim programem. Bez wątpienia warto spojrzeć właśnie w tę stronę, szczególnie, że promocja na początek będzie mocno zaskakująca.

Pozwoli ona w dwóch kolejnych depozytach zapewnić wam nawet do 1 800 złotych w gotówce, co marka dodatkowo uzupełni jeszcze o dwie paczki darmowych obrotów. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Wszystko tłumaczymy po kolei.Po pierwsze warto wiedzieć, że stawki dostępne są w kilku walutach, a sam bonus przy zamianie zapewni wam nawet 500€. Pierwsza wpłata powiększona jest o 100% aż do 300€ (lub przelicznik na polską walutę), drugi z kolei jeszcze o 75% do 200€. W pierwszym przypadku zapewnicie sobie jeszcze 20 darmowych zakręceń w Hotline, a w drugim 30 kolejnych na Book of Dead. Przy tym wszystkim dobrze jest wiedzieć, że minimalny przelew uruchamiający promocję to zaledwie 10€, zatem skorzystają również ci gracze, którzy nie lubią i nie chcą grać za więcej. Zdobyte w ten sposób środki będą ważne przez 5 dni, zatem warto się zastanowić nad dobrym momentem samego depozytu. Warunek obrotu w tym przypadku wynosi dokładnie 40-krotność otrzymanej stawki (40x).

Promocja startowa jest jednorazowa i nie możecie jej ponawiać. Korzystne działania pozwolą wam jednak poznać wszelkie gry z oferty Vulkan Vegas. Znajdziecie w niej aż 2 000 gier różnego gatunku, będą to wideo sloty, ale też gry stołowe jak blackjack online oraz wideo poker. Skorzystajcie koniecznie, wygrywajcie jak najwięcej!


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas