Cotygodniowy cash back do 2000€ w Vulkan Vegas

Sięgnij po cotygodniowy zwrot przegranych środków w Vulkan VegasJuż od wielu lat kasyna stosują cashback, dzięki czemu możemy liczyć na nagrodę pocieszenia. Taki zwrot gotówki najczęściej obliczany jest na podstawie tego, ile w danym tygodniu straciliśmy na automatach czy ruletce. Tym razem chcielibyśmy nieco bliżej przyjrzeć się temu, jak prezentuje się ten bonus w Vulkan Vegas.

Obecny w Vulkan Vegas cashback przekazywany jest na saldo bonusowe gracza na podstawie wyników gry w danym tygodniu. Obliczany jest na podstawie nieco skomplikowanego wzoru: (Wpłaty-(Wypłaty+Nagrody))*k. Akurat w tym wypadku symbol k oznacza status w programie lojalnościowym. Im jest on wyższy, tym gracze mogą liczyć na pokaźniejszy cashback. Jak zatem widać, nie liczą się tu tylko nasze przegrane, lecz również ewentualne wpłaty, wypłaty oraz otrzymane nagrody. Każdy cashback wypłacany jest w poniedziałek.

Bardzo ważne jest to, że konieczne jest spełnienie dodatkowego warunku w celu otrzymania cashbacku, a mianowicie należy posiadać w programie lojalnościowym status Luxor, jak i również w danym tygodniu wpłacić na swoje konto co najmniej 80 złotych (bez bonusów). W zależności od programu lojalnościowego możemy liczyć na 3, 5, 7, 9 lub 12% zwrotu. Po otrzymaniu środków na konto bonusowe mamy 5 dni na to, aby nimi obrócić 5 razy w kasynie. To całkiem dobra wiadomość, gdyż w niektórych kasynach cashback wymaga o wiele większego obrotu. Maksymalnie można zgarnąć nawet do 8000 złotych! Kwota ta robi spore wrażenie, co może spodobać się tym, którzy lubią dużo wydawać w kasynach.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas