Wygraj 700€ w turnieju przeglądu automatów w VulkanVegas

Zobacz nowe sloty w turnieju Vulkan Vegas i wygraj część z puli  4 000€!Nowe sloty pojawiają się na stronie Vulkan Vegas praktycznie każdego dnia. Z tej też okazji powstał turniej Przegląd Nowych Slotów, czego efektem będzie wydanie kolejnych nagród pieniężnych. Możecie się do walki włączyć także i wy, szczególnie jeśli polujecie na hity, których świat jeszcze dobrze nie poznał. Na liście automatów wprowadzonych do tych zawodów pojawiło się 13 pozycji. Są to Blinged, Dark Woods, Football Glory, Forest Wedding, Hana Bana, Howling Wolves, Irish Pot Luck, Jelly Boom, Medusa Fortune & Glory, Nights of Magic (Expanded Edition), Riddle Reels A Case of Riches, Saxon oraz Willy’s Hot Chillies. Którą wybierzecie najpierw?

W pierwszej kolejności w wybranym przez siebie wideo slocie musicie zagrać dziesięć gotówkowych rund, a także zapisać się do zawodów poprzez stronę kasyna Vulkan Vegas. Dzięki temu zakwalifikujecie się do zmagań głównych. Tam z kolei za każde obrócone w tych pozycjach 1€ otrzymacie 1 punkt do rankingu generalnego. Możecie go sprawdzać za pośrednictwem strony organizatora, dzięki czemu dowiecie się, jak dużo dzieli was na chwilę obecną od lidera. Nagrodzonych zostanie 20 graczy, z czego wszyscy podzielą się nagrodami na poziomie 4 000€. Właśnie takie środki Vulkan oddelegowało do wspólnej zabawy przy wideo slotach. Spróbujcie koniecznie czym prędzej, bowiem cały turniej potrwa tylko do ostatniego dnia sierpnia.

Więcej informacji o tym jak grać, jak prezentują się gry i czego możemy się po nich spodziewać, znajdziecie na stronie organizatora. Regulamin z jego warunkami i zasadami to ledwie kilka cennych punktów. W razie pytań lub uwag możecie je kierować na czat na żywo – działa całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas