Turniej JINGLE WINS i 50 000 EUR nagród w Vulkan Vegas

Wejdź do turnieju świątecznego Vulkan VegasVulkan Vegas to kasyno, które postanowiło rozbić bank w okresie świątecznym. Organizuje bowiem wiele ciekawych akcji promocyjnych czy turniejów z nagrodami nawet po kilka tysięcy euro. Jedną z nich jest Jingle Wins Tournament z pulą aż 50 000 euro.

Prezentowana przez nas akcja została specjalnie przygotowana wraz z firmą Spinomenal, czyli jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów gier hazardowych. Trwa ona między 10 a 31 grudniem i przeznaczona jest dla każdego klienta tego kasyna. Vulkan Vegas wyszczególniło sloty, które kwalifikują się do turnieju. Są to: Wild Santa, Book of Xmas, Demi Gods 4 CE, Childhood Sweets Xmas, Demi Gods 2 CE oraz Majestic King CE. Minimalna kwota za zakład wynosi w tym przypadku 0.50 euro. Aby zakwalifikować swoje wyniki do tabeli turniejowej, musimy wykonać co najmniej 100 obrotów. Zasady przyznawania punktów są bardzo proste. Każda wygrana nagradza nas wynikiem opartym na mnożniku wygranych. Jeśli zatem postawimy 1 EUR i wygraliśmy 10 EUR, to otrzymamy 10 punktów na swoje konto. Na koniec wszystkie nasze punkty są sumowane.

Nagrodzonych ma zostać aż 250 najlepszych graczy. Osoba z pierwszego miejsca dostanie aż 8000 euro, z drugiego 5000, trzeciego 4000, czwartego 2000, a z piątego 1000 euro. Z kolei osoby z miejsc od 101 do 250 dostaną po 80 euro. Wszystkie nagrody mają zostać wypłacone do 72 godzin od zakończenia turnieju. Mają one przy tym charakter gotówkowy, więc nie jest konieczny ich obrót w kasynie.

Warto także sprawdzić na naszej stronie inne świąteczne promocje, z których można skorzystać w kasynie Vulkan Vegas.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas