Program lojalnościowy w kasynie online Vulkan Vegas

Program lojalnościowy w Vulkan VegasProgram lojalnościowy w Vulkan Vegas będzie jedną z najciekawszych rzeczy, jakie znajdziecie w kasynie internetowym. Rozwiązania tego rodzaju wpływają znacząco na czas waszej gry i zadowolenie z uzyskanych efektów. Program bowiem nie tylko służy prestiżowi konta, ale daje realne szanse na powiększanie swoich wygranych i wydłużenie zabawy. Dlatego też Vulkan Vegas opracowało rozwiązanie, które dosłownie czaruje. Mówimy tu w końcu o dziesięciu poziomach o które będziecie się ubiegać, a najwyższy z nich gwarantuje nie tylko doskonałe profity, ale wiele więcej. To pomysły godne polecenia dla każdego gracza hazardowego, dlatego poniżej dodatkowo wyjaśniamy wszystkie możliwości i korzyści wynikające z włączenia się do programu. W grę wchodzą tu poziomy i statusy, a także cotygodniowa premia od samego kasyna. Im wyższy poziom uzyskacie, tym większe korzyści, które podzielić można na kilka kategorii. Po pierwsze aby dostać się do konkretnego poziomu, a zaczniecie od Luxor, musicie grać za prawdziwe pieniądze. Za każde 2€, które obrócicie w dostępnych grach, otrzymacie 1 oczko do zestawienia generalnego. A im ich więcej, tym będziecie się piąć w tabeli. Poziomem finałowym jest tu Vulkan, który gwarantuje kurs wymiany punktów na gotówkę w stosunku 100:1. Do tego dochodzą dwie korzyści poboczne, są to odnowienie bonusu, ale też zwrot. W tym pierwszym wynosi on 90%, a w drugim jeszcze 12%.

Sam bonus w kasynie opisuje marka w następujący sposób: „Bonus tygodniowy to wyjątkowa okazja, aby otrzymać do 90% depozytu każdego nowego tygodnia, w zależności od statusu w Programie lojalnościowym. Bonus ten jest dostępny dla każdego z naszych graczy po osiągnięciu 10 poziomu w tym programie.” - w tym przypadku konieczne jest aktywowanie premii, doładowanie swojego salda na poziomie co najmniej 30€ w każdym tygodniu. Premia wówczas dodawana jest do konta automatycznie i będzie można z niej natychmiastowo skorzystać. Maksymalna kwota tej promocji wynosi tu 200€, aczkolwiek pamiętajcie, że możecie ją w spokoju odnawiać.

Program lojalnościowy od Vulkan Vegas to rozbudowane działania, które pozwolą wam zyskać większe szanse na wygranie gotówki. Pamiętajcie jednak, by zapoznać się z konkretnym regulaminem, który dostępny jest na stronie i który pomoże wam dotrzeć do warunków i zasad powiązanych bezpośrednio z wdrożeniem się w system. Skorzystajcie koniecznie, opłaca się!


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas