Odbierz bonus do 1000€ w Vulkan Vegas

Zdobądź do 4000 zł z cotygodniową ofertą od Vulkan VegasVulkan Vegas z pewnością należy do tej grupy top kasyn internetowych, które w ramach organizowanych promocji są w stanie dostarczyć klientom najwięcej bonusów. Już na start można za 3 pierwsze depozyty zdobyć do 5600 złotych i 175 darmowych spinów. Tymczasem w każdą sobotę czeka na graczy quest, w którym za depozyty można zdobyć do 4000 złotych!

Prezentowana przez nas oferta tego kasyna internetowego dostępna jest w każdą sobotę od 00:00 do 23:59 UTC. Skorzystać z niej może każdy zalogowany klient VV. Aby z niej skorzystać należy przejść do swojego profilu i w sekcji bonusy aktywować tę promocję. Następnie w ciągu całej soboty należy dokonać 5 depozytów, z których każdy powinien wynieść co najmniej 40 złotych. Następnie możemy uzyskać bonus w wysokości średniej kwoty dokonanych depozytów. Sama zaś kwota promocyjna zostanie nam automatycznie przepisana zaraz po wpłacie po 5 depozytu. Jeśli zatem będziemy wpłacać bonusy, gdzie każdy będzie większy o 50 złotych: 50 + 100 + 150 + 200 + 250, to z łącznych wpłat uzyskamy 150 złotych bonusu.

Minimalnie można zatem uzyskać tutaj 40 złotych, zaś maksymalnie Vulkan Vegas wpłaci na nasze konto bonusowe aż 4000 złotych. Oznacza to jednak, że konieczne będzie wpłacenie aż 20000 złotych. Warto oczywiście zdawać sobie sprawę z tego faktu, że sobotnia promocja w kasynie posiada pewne ograniczenia. Otóż dostępna jest tylko raz w tygodniu, a przy tym związana jest z minimalnym obrotem. Otrzymany przez nas bonus musi zostać w ciągu 5 dni obrócony co najmniej 40 razy w kasynie. W regulaminie bonusów Vulkan Vegas w punkcie 8. każdy z graczy znajdzie listę gier, w których nie można obracać środkami bonusowymi, bądź tylko połowa zakładów jest brana pod uwagę.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas