80 000 EUR w turnieju Yggdrasil w promocji Vulkan Vegas

Dołacz do loterii Vulkan Vegas z pulą nagród 80 000€Vulkan Vegas przygotowało dla nas niebywałą wręcz loterię. Całe zagadnienie zapewni wam nagrody na poziomie 80 000€. Środki te będą wydawane przez cały czas trwania zabawy, a każdy z graczy może sięgnąć po maksymalnie jeden dodatek. Nie wiemy ile dokładnie można wygrać, aczkolwiek przy tak potężnej puli, nie ma się co martwić o możliwości. Gry kasynowe, które biorą udział w zabawie to Frost Queen, Valley of the Gods, Valley of the Gods 2, Vikings Go Bezerk, Hades, Holmes, Multifly!, Syncronite, Pirates 2. Wszystkie pochodzą od studia Yggdrasil, co jest dowodem na to, że będziecie się świetnie bawić. To w końcu jeden z popularniejszych i bardziej cenionych operatorów.

Jak się zapisać? To nic trudnego, naprawdę. Vulkan Vegas tłumaczy zagadnienie w następujący sposób: „Aby wziąć udział w tej kampanii, należy potwierdzić taki zamiar poprzez kliknięcie przycisku „dołącz teraz” w wyskakującym oknie. Udział w tej kampanii odbywa się poprzez postawienie dowolnego zakładu w uwzględnionych grach w trakcie jej trwania. Aby wziąć udział w tej kampanii, nie jest wymagana żadna dodatkowa opłata.” Nagrody są wydawane w trakcie trwania całej zabawy, a przynajmniej jedna z trzech najcenniejszych nagród trafi do graczy podczas końcowego okresu kampanii. O tym jak dzielić te okresy i czego się dokładnie spodziewać, przeczytacie bezpośrednio na stronie samego organizatora, gdzie z tego miejsca was odsyłamy.

Wszelkie informacje związane z regulaminem to zaledwie kilka punktów. Na ich podstawie szybko przebrniecie przez zasady, dzięki czemu będzie można od razu zagrać i zacząć wygrywać. Powodzenia, kto wie, może kasa trafi właśnie w twoje ręce?


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas