Turniej Betsoft z pulą € 4000 w kasynie online Vulkan Vegas

Wygraj 700€ w turnieju kasyna Vulkan VegasKasyno Vulkan Vegas zaprezentowało kolejną niespodziankę. Cały turniej, bo o zawodach tego rodzaju tu mowa, potrwa do 25-go maja. Do tego czasu możecie się ubiegać o zajęcie jednego z 20 premiowanych miejsc w tabeli. A jest tu o co walczyć, szczególnie, że łączna pula to aż 4 000€. Najlepsi gracze otrzymają dokładnie 700€ w gotówce. Chciałbyś znaleźć się w tym gronie i poznać szczegóły wydarzenia?

W takim razie musisz wiedzieć, że jego organizacja jest możliwa za sprawą bliskiej współpracy z Habanero i BetSoft. Ci dwaj słynni deweloperzy odpowiadają za dostarczenie 16 wideo slotów. To właśnie one będą brane pod uwagę przy naliczaniu punktów. Zanim jednak do naliczania punktów w ogóle dojdzie, musicie się zapisać do promocji. Służy od tego przycisk uczestnictwa dostępny na stronie po zalogowaniu się na swoje konto. Po kliknięciu należy spełnić warunki kwalifikacyjne, które znajdziecie dopisane do każdej z gier, które biorą udział w zawodach. Są to m.in. takie tytuły jak Fa Cai Shen Deluxe, Fruit Zen, Loony Blox, Jump. Pełna lista widoczna jest na stronie. Po zakwalifikowaniu zaczniecie dalszą drogę. Zbieranie punktów! Za każde wygrane 1€ (lub ekwiwalent w innej walucie) otrzymacie aż 60 oczek w całym zestawieniu. Im będzie ich więcej, tym naturalnie lepiej. Swoją pozycję możecie monitorować za sprawą tabeli dostępnej na stronie.

Więcej informacji o warunkach i zasadach z całego turnieju znaleźć można w regulaminie. To zaledwie parę punktów i to one pokazują jak grać. W przypadku w którymś część danych byłaby niedokładna, możecie napisać do obsługi klienta przez czat na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas