Turnieju Evoplay EXCLUSIVEz pulą 10000€ w Vulkan Vegas

Wygraj 10000 zł w gotówce w turnieju Vulkan VegasTurnieje to zawsze świetna okazja na zdobycie czegoś dodatkowego dla siebie, zwłaszcza w kasynach internetowych! Dlatego też tak często lubimy o nich informować naszych czytelników! Tym razem chcielibyśmy przedstawić Evoplay EXCLUSIVE, który dostępny jest z pulą 40 tysięcy złotych w Vulkan Vegas.

Na stronie tego znanego i cenionego kasyna znajduje się mnóstwo gier do wyboru, z czego część należy do Evoplay Entertainment. Studio to tworzy unikalne arcydzieła gier, które wzbogaciły już kilka milionów graczy. Między innymi z tego też powodu można wziąć udział w turnieju Evoplay Exclusive! Jest to wydarzenie, które ma miejsce między 16 października a 22 listopada i jest dedykowane wszystkim klientom tego kasyna. Specjalnie na tę okazję wyszczególniono kilkanaście slotów tej marki, wśród których znajdziemy Elven Princesses, Indiana's Quest, Epic Gladiators, Ice Mania, Night of the living Tales, Journey to the West czy ise of Horus.

Aby wziąć udział w turnieju, należy kliknąć na stronie turniejowej przycisk „Weź udział” przed dokonaniem zakładów. Następnym krokiem jest kwalifikacja: 10 rund na dowolnej grze turniejowej. Licznik w widgecie powie nam, ile pozostało rund kwalifikacyjnych. Po przejściu kwalifikacji, każde z naszych wygranych 5 złotych z zakładów przyniesie nam na konto także 1 punkt. Im więcej wygranych, tym wyższe miejsce w tabeli turniejowej. Do rozdania jest 40 tysięcy złotych, z czego pierwsza osoba otrzyma 10000, druga 6400, a trzecia 4800. Łącznie nagród jest 20, z czego ostatnia osoba z premiowanej tabeli otrzyma 40 złotych.

Zapraszamy przy okazji do sprawdzenia pozostałych turniejów jak i promocji, które są obecnie aktywne w Vulkan Vegas.


Najnowsze promocje w kasynie Vulkan Vegas

graj z bonusem do 2500zł w kasynie Unibet