Zagraj w ruletkę Instant Roulette w Unibet i wygraj pieniądze

Wygraj jedną z 3 nagród pieniężnych z instant rullette w unibet pieniężne.W ofercie kasyna internetowego Unibet pojawiła się gra Instant Roulette. Jest to odmiana ruletki online, która wylądowała w opcji na żywo, czyli z prawdziwym krupierem. Rozgrywka toczona jest tu znacznie szybciej, a kręcące się kulki nigdy nie powstrzymują gry. Gracz z kolei może składać typy dosłownie bez przerwy. Z okazji tego ciekawego wdrożenia, które musicie sprawdzić na własne oczy, przygotowano 10-dniową promocję. Za jej sprawą wygrać możecie nawet trzy konkretne pakiety nagród.

Jak to możliwe? Cóż, Unibet ma dla was bonus 25 złotych (20-21 lipca), turniej o 25 tysięcy złotych (22-26 lipca) oraz akcję Szczęśliwe Numery (27-29 lipca). Możecie próbować sił we wszystkich konkursach.Rzecz jasna propozycja dostępna jest wyłącznie dla graczy zarejestrowanych i rywalizujących za prawdziwe pieniądze. Wystarczy się zatem zalogować i przejść do strony kasyna na żywo, gdzie dostępna jest ruletka. Czekają tam na was w wyznaczonych dniach konkretne zadania. Przykładowo na początku po zapisie i obrocie 100 złotych w Instant Roulette, otrzymacie od Unibet 25 złotych na dalszą grę. W turnieju z kolei zdobywać będziecie punkty za swoją aktywność. Wygrają te osoby, które kręcić będą najczęściej i najwięcej, aż do 26-go lipca włącznie. Nie inaczej jest z propozycją Szczęśliwe Numery, gdzie również wygrać można 25 złotych za ustrzelenie wygranej w konkretnym numerze ze stołu.

Więcej informacji w sprawie zasad i warunków znajdziecie w regulaminie promocji Unibet. Dodatkowo zachęcamy do poszczególnych lektur przypisanych do akcji. To tylko kilka punktów, ale pomogą one wam lepiej zrozumieć grę i jeszcze łatwiej wygrywać dostępne tam pieniądze. Pilne sprawy rozwiąże też czat live.

Wygraj nagrody


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online