Darmowe spiny gotówkowe z ''Jingle Bells'' w Unibet

Promocja Jingle Bells od UnibetPromocja Jingle Bells to ciekawy dodatek od Unibet. Z okazji zbliżających się świąt przygotowano i wdrożono zagadnienie, na podstawie którego wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą się mogli ubiegać o zestawy darmowych spinów. Ich ilość będzie całkowicie zależna od tego, jakie warunki spełnicie. Pojawi się bowiem aż pięć kolejnych poziomów, które będą definiować nagrody. Aby móc po nie sięgnąć konieczna będzie przy tym rywalizacja przy wskazanych wideo slotach.

W tym przypadku będą to kolejno Jingle Bells, Pirates Plenty Battle for Gold, Phoenix Fire Power Reels, Mystery Reels oraz Dragon's Fire. Jesteście gotowi na przygodę, w której zapewnicie sobie nawet 205 free spinów? Promocja Unibet potrwa do 15-go grudnia włącznie. Właśnie w tym czasie możecie zdobywać kolejne poziomy, które przekują się na darmowe zakręcenia. By je otrzymać, musicie grać za prawdziwe pieniądze. By dotrzeć do pierwszego poziomu konieczne jest obrócenie 100 złotych we wskazanych grach. W ramach nagrody otrzymacie 5 zakręceń, a każdy o wartości 0,50 PLN. Potem będzie już tylko lepiej. Przy następnych granicach czeka na was odpowiednio 20, 30, 50 oraz 100 free spinów. Dwa najważniejsze poziomy dają zakręcenia o wartości 2,50 PLN każdy, co jest naprawdę sporą wartością przy tego rodzaju promocjach. Unibet zatem mocno się o graczy postarał.

Promocja świąteczna z darmowymi obrotami to świetna okazja do przetestowania swoich możliwości. Pamiętajcie przy tym, by zapoznać się najpierw z regulaminem tego bonusu. Za jego sprawą nauczycie się dokładnie warunków i zasad, które definiują całe zagadnienie powiązane z grą i możliwościami wywalczenia konkretnych profitów z tego też zakresu.

Odbierz do 200 free spinów


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online