Turniej Super Kasyna o 50 000 PLN w promocji Unibet

Wywalcz dla siebie aż 12 500 złotych z promocja UnibetSuper Turniej kasyna Unibet to wielkie wyzwanie dla graczy, którzy poszukują nowych wyzwań. W przypadku tego operatora czekają na was dwie niespodzianki. Po pierwsze zyskacie dostęp do aż 10 wideo slotów, którym w ostatnim czasie znacząco podniesiono RTP (do 98%!). Po drugie od 19 do 24 sierpnia zmierzycie się w turnieju, gdzie pula nagród wynosi 50 000 zł. Część z tej kwoty, a dokładnie to ¼, możecie wygrać i wy.

Musicie tylko zalogować się na swoim koncie, zapisać się w turnieju i wybrać jeden z wideo slotów wskazanych tu do zmagań. Dzięki temu, niejako z automatu, włączycie się do tej pasjonującej batalii. Czy warto? Oczywiście. Na stronie znajdziecie pełen ranking, dzięki czemu ocenicie swoje szanse na sukces. Liczyć się tu będzie najwyższa wygrana z pojedynczego obrotu. Może się zatem okazać tak, że zagracie tylko ten jeden szczęśliwy spin. Przy tym wszystkim Unibet nie narzuca na was ograniczeń finansowych i nie każe grać za konkretne kwoty. Po zakończeniu tych zmagań nagrody trafią do 250 najlepszych uczestników, z czego niekwestionowany nr. 1 wywalczy dla siebie aż 12 500 złotych. Gry turniejowe w tym przypadku to Dead or Alive, Steam Tower, Aloha i Jack Hammer. Znacie? Na pewno, to jedne z kluczowych wideo slotów na świecie.

Więcej informacji w tej sprawie znaleźć można bezpośrednio w zasadach promocji. Wszystkie te punkty zostały jasno określone na witrynie organizatora. Jeśli będziecie mieli tu jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, możecie napisać na obsługę klienta, która działa przez całą dobę za pośrednictwem czatu na żywo. Powodzenia wszystkim!

Wygraj gotówkę


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online