Turniej pokerowy 31 dni Świąt z pulą 1500 € w Unibet

Pokerowa świąteczna oferta kasyna Unibet31 dni świąt to wyjątkowa oferta kasyna Unibet. Nakierowana jest na graczy pokera, jeśli zatem cenisz sobie zmagania tego typu, zdecydowanie doradzamy przejście na stronę operatora. Założenie konta to tylko kilka kroków i nie więcej niż kilka minut waszego czasu. Jednocześnie otworzycie sobie drogę do 31 kolejnych wyzwań, które gwarantować mogą złote żetony do gier, punkty bonusowe, ale też zaproszenia na ekskluzywne turnieje czy bilety HexaPro, szalenie tam cenione. Nie ma się zatem co wahać, szczególnie, że każdy dzień to nowa propozycja i kolejne możliwości do tego, by realnie wygrywać odpowiednio spore pieniądze.

Dodatkowo, dochodzi tu danie główne Unibet, które zdecydowało się przygotować niesamowity mikołajkowy system premiowy. Za jego sprawą możecie ukończyć pięć kolejnych misji, za co marka przyzna wam bilet freeroll na turniej o 1 500€. Jeśli z kolei odhaczycie aż 25 misji, dołączycie do zawodów o 5 000€. Za 31 kolejnych misji pojawi się z kolei szansa odpakowania awataru Perfect 31, co jest sporym wyróżnieniem w wewnętrznym systemie tej firmy. A korzyści jest tu znacznie więcej, dlatego dobrze jest sprawdzić rozkład jazdy i przyjrzeć się, jak prezentuje się dokładnie zestawienie od marki i co na was czeka w dniu dzisiejszym. Korzystajcie z gry bezpośredniej z przeglądarki lub grajcie przez aplikację pokerową, którą ściągniecie z ich strony.

Wymogiem biletów gier cashowych jest 50 flopów. Osiągnięcie flopa jest uznane z każdym rozdaniem, w którym gracz nie odszedł z gry nim karty w układem flop pojawiły się na stole. O pozostałych zasadach przeczytacie już u samego operatora, gdzie odsyłamy.

Skorzystaj z promocji w kasynie


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online