Powiększ swoją szansę na wygranie w Bingo x3 z Unibet

Poznaj nową odsłonę Binga w UnibetW ofercie kasyna Unibet pojawiło się HexaBingo. To nowa gra z typu bingo online. Jeśli kojarzycie rozgrywkę, w tym przypadku będziecie rywalizować z dwiema innymi osobami. Musicie tylko przejść do gry, wybrać stawkę od 2,50 do 500 złotych i czekać na dalsze wyniki i graczy. Wybierając swój awatar przejdziecie do rozdania, które może się zakończyć wygraną na poziomie 1 000 razy więcej niż wasz wkład własny. Brzmi nieźle, prawda? W takim razie próbujcie już teraz, zwłaszcza, że gra zaimplementowana jest od sierpnia, a chętni biją do niej drzwiami i oknami – sprawdzaliśmy! Czy zatem utrzecie komuś nosa? Wygracie sporo kasy? Sprawdźmy to!

Po pierwsze wybierz kwotę gry, a następnie awatar. Gdy trzech graczy będzie gotowy do gry, gra się rozpocznie. Zobaczycie wyświetloną nagrodę o którą się będziecie ubiegać. Jak pisze nam Unibet - Każda kupon ma 9 liczb, a każdy gracz ma jeden kupon. Kupony, jak i numery, na które czekają gracze, są widoczne dla wszystkich. Całość trwa bardzo krótko, jest uczciwie i zabawnie, do tego przy dwóch innych awatarach. To zupełnie inny typ rozgrywki, który może przypominać grę na żywo z prawdziwymi krupierami. Jeśli zatem cenicie sobie emocje, a przede wszystkim chcecie grać w bingo, nie możecie tego ominąć, tylko Unibet udostępnia tytuł.

Więcej informacji w tej sprawie dostępnych jest na stronie operatora. Obsługa kasyna chętnie odpowie na wszelkie dodatkowe pytania, a co więcej, firma oferuje specjalny materiał wideo, gdzie prezentowane są wszelkie informacje o grze oraz prezentacja wideo z pojedynczej rozgrywki. Chętni na sporą kasę? Bo czeka tu nawet 1000 razy więcej!

Skorzystaj z promocji


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online