Odbierz 20 free spinów w Wild Wonder w bonusie Unibet

Odbierz 20 free spinów w slocie Wild Wonder w unibetGracze kasyna internetowego Unibet mają okazję do darmowego poznania mini gry Wild Wonder. Ten hit z zakresu bingo online będzie dla was ciekawym dodatkiem i uzupełnieniem oferty. W dniach od 30.05 do 01.06 macie możliwość wywalczenia free spinów za swoją aktywność. Przejdźcie zatem na witrynę organizatora, zapiszcie się poprzez kliknięcie przycisku i dołączcie do zabawy. Musicie obrócić 75 złotych w dwóch grach, które dotyczą akcji.

Promocja jest ważna tylko w pokoju Alicji (Alice’s Room) lub pokoju Królowej (The Queen’s Room). Znajdziecie je rzecz jasna bezpośrednio po przejściu do zakładki growej, a sama rywalizacja na miejscu jest dostępna także w trybie DEMO, czyli treningowym. Udział możliwy jest jednak już tylko za prawdziwe pieniądze. Musicie się do tego zarejestrować i zalogować na własne konto. Taki proces to zwykle nie więcej niż kilka minut, a jednocześnie otwiera wam drogę do wszelkich innych dodatków dostępnych aktualnie na stronie. Jeśli tym samym cenicie dobre promocje, będzie to dla was pozycja obowiązkowa. Skorzystacie z niej tylko jeden raz, dlatego warto się pośpieszyć i zrealizować dodatki od razu. Czas ucieka, a 20 free spinów w Wild Wonders będzie ciekawym uzupełnieniem standardowej oferty. Poznacie dzięki temu opcję mini gier i samego bingo, co może się przełożyć na pokaźne wygrane pieniężne.

Więcej informacji o bonusie jak również akcjach Unibet, znajdziecie na ich stronie. To właśnie tam widnieje regulamin z jego warunkami i zasadami. To zaledwie parę punktów, które objaśniają wszelkie zasady powiązane z uczestnictwem gracza. Spróbujcie koniecznie, zwłaszcza, że całość kończyć się będzie wraz z końcem Dnia Dziecka.

Wygraj free spiny


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online