Turniej w kasynie na żywo z pulą 750 000 zł w Unibet

Grudzień w kasynie na żywo od UnibetGrudzień w kasynie na żywo od Unibet będzie jednym z największych wydarzeń w świecie hazardu online. Wszystko za sprawą łącznej puli nagród. W tym przypadku mówimy bowiem o kwocie na poziomie 750 000 złotych. O taką kasę zawalczą wszyscy użytkownicy tej marki, którzy w dniach od 2 grudnia do 5 stycznia zdecydują się dołączyć do jednego z czterech zaproponowanych wydarzeń.

Będzie szalenie atrakcyjnie, zwłaszcza, że każda z dostępnych tur zaoferuje naprawdę ciekawe propozycje. W tej chwili walczycie dla przykładu o 125 000 złotych, a potem będzie jeszcze lepiej. Poznaj z nami szczegóły, zaloguj się na swoje konto i dołącz do tych zmagań już teraz. Czas gra tu dużą rolę. Same zawody są szalenie proste. Po przejściu na stronę Unibet wystarczy wybrać zakładkę z bieżącego terminu oraz przeczytać regulamin. W dniach od 2 do 8 grudnia gra toczy się w dowolnie wybranych grach na żywo. Zapiszcie się do turnieju poprzez naciśnięcie żółtego przycisku z zakładki, a następnie grajcie w gry. Pięćdziesięciu najlepszych graczy z najwyższym obrotem będzie się tu cieszy z premii pieniężnych, z czego za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż 50 000 złotych! Minimalny obrót w rundzie, który uprawnia was do zabawy, to zaledwie 0,5 zł, im jednak wyżej zagracie, tym lepiej.

Każde poszczególne zawody mogą się od siebie różnić. W zakładkach znajdziecie także spis dostępnych gier stołowych. Jeśli macie tu jakieś wątpliwości, odsyłamy do regulaminu z warunkami i zasadami lub bezpośrednio do obsługi klienta, funkcjonującej tu za sprawą czatu na żywo. Dostępny jest przez całą dobę.

Wywalcz części z puli 750 000 zł


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online