Turnieju pokerowy z pulą o wartości €350 000 w Unibet

Turniej pokerowy z pulą 350 000€W ciągu dwóch tygodni odbędzie się mnóstwo ciekawych wydarzeń na stronie Unibet. To niejako zapowiedź jeszcze większej promocji. Będą one podzielone na stawki nano (najniższe), low (niskie) i high (wysokie). Zwycięzcy rankingu zdobędą część puli 25 000 Euro, a zwycięzcy turniejów wygrają ekskluzywnego awatara. Dodatkowo zwycięzca cyklu zakwalifikuje się do udziału w Bitwie Mistrzów, aby stawić czoła najlepszym graczom uczestniczącym w naszych wydarzeniach kasyna na żywo i online z 2018 roku.

Zasady turnieju są bardzo proste. Zdobywajcie punkty, grając w dowolnych turniejach wielostołowych (MTT) dla nowicjuszy oraz początkujących i zaawansowanych graczy. 50% najlepszych graczy we wszystkich turniejach otrzymuje punkty rankingowe. Gracze sklasyfikowani w rankingach dzielą między sobą nagrodę w wysokości 25 000 Euro. Aktualną pozycję w rankingu można sprawdzić na stronie Unibet, gdzie widoczny jest także pełen ranking z rozpiską nagród w każdej kategorii z której zdecydujecie się skorzystać.

Całość poprowadzona zostanie od 28 maja aż do 10 czerwca, dlatego nie ma co zwlekać, należy działać już teraz. Unibet zachęca, a za skorzystaniem z promocji przemawia także niezwykle prosty regulamin, którego przeczytanie nie zajmie więcej niż minuta. Powodzenia, życzymy dużych wygranych.

Zagraj w turnieju pokerowy z pulą €350 000 w Unibet


Najnowsze promocje w kasynie Unibet

Zarejestruj się w Unibet


Top 5 Kasyno Online