Wygraj 10 000€ w turnieju League of Playson w FortuneClock

Zawalcz o nagrody z puli 270 zł w turnieju Fortune ClockFortune Clock należy do tej grupy kasyn, dzięki którym mamy, o czym pisać naszym czytelnikom. Oznacza to, że bardzo często oferuje swoim klientom ciekawe promocje czy turnieje. Tak też jest i tym razem. League of Playson to bowiem bardzo ciekawe wydarzenie, gdzie gracze do 24 stycznia będą między sobą walczyć o nagrody z puli aż 270 tysięcy złotych.

Nie da się ukryć, że Playson to jeden z bardziej znanych producentów gier hazardowych na rynku. Między 15 a 24 stycznia wraz z kasynem Fortune Clock zorganizował on turniej, dzięki któremu można wygrać całkiem okazałe nagrody. Właśnie z tego powodu zostały wyznaczone sloty: Legend of Cleopatra: Megaways, Zeus: Thunder Reels, Buffalo Power: Hold & Win, Solar Queen, Solar King, Solar Temple, Book of Gold: Multichance, Book of Gold: Double Chance, Burning Wins: classic 5 lines, Sunny Fruits: Hold and Win, Sevens & Fruits and 3 Fruits Win: 10 Lines.

Tylko na nich należy obstawiać zakłady za gotówkę. Kasyno nie wyznaczyło kwoty minimalnej za zakłady, więc można grać za najmniejsze stawki. Warto jednak grać za większe, gdyż obowiązuję tutaj prosta reguła przyznawania punktów turniejowych: każde wygrane przez nas 4,5 PLN zostaje zamienione na 10 punktów. Łatwo zatem policzyć, że najwięksi zwycięzcy mogą liczyć na wysokie miejsce w tabeli. na sam koniec nagrodzonych zostanie aż 350 najlepszych graczy. Rozdzielą między sobą pulę, gdzie do wygrania jest 45000, 10000, 6000, 4000, 2000 czy 100 złotych. Nagrody są gotówkowe, więc nie trzeba ich potem obracać przed wypłatą w kasynie. Więcej na stronie Fortune Clock.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock