Zdobądź Amerykańskie wakacje w kasynie Fortune Clock

Zapraszamy na Amerykańskie Wakacje w bonusie od kasyna Fortune ClockZapraszamy na Amerykańskie Wakacje! To najnowsza loteria kasyna Fortune Clock. Znajdziecie w niej pulę nagród na poziomie 14 tysięcy euro. W jej skład wejdą cenne alkohole, drogie gadżety technologiczne oraz danie główne – wyjazd do Los Angeles. Możecie zatem spełniać swoje marzenia, a jednocześnie grać przy ulubionych automatach, które znajdziecie u operatora. A tych jest kilkaset i każdy z nich dostępny będzie od razu po rejestracji.

Taki proces zajmuje średnio minutę. Do tego dochodzi co prawda banalna weryfikacja, ale po przejściu na mail zrealizujecie ją praktycznie od ręki. Po tym wszystkim dołączyć będzie można do loterii, jak i innych wydarzeń, w tym promocji powitalnej, dostępnych na stronie. Loteria polega oczywiście na zdobywaniu samych losów. Będą one do was trafiać w dniach od 1 do 31 marca. W tym czasie za każde zdeponowane 170€ otrzymacie swoje szanse do wywalczenia nagród. Pierwszy poziom opisany został przez Fortune Clock następująco: „Aby wziąć udział w losowaniu, złóż w czasie trwania loterii depozyt w wysokości od 140 EUR. Czekają na ciebie następujące prezenty: Apple iPad, głośniki JBL, whisky Chivas Regal oraz darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 EUR. Warunek obrotu na darmowy bonus wynosi 75x.” – rozumiemy jednak, że możecie oczekiwać jeszcze więcej. Dlatego przy wpłacie na 1 000€ dołączycie do drugiego etapu. Jak ciekawy on będzie? Kolejne nagrody to wycieczka do Nowego Jorku, kamera sportowa AC Robin, słuchawki Bang & Olufsen i darmowy bonus 75 EUR. W przypadku trzeciego i ostatecznego poziomu, sytuacja jest jeszcze lepsza! Tu jednak próg dołączenia wynosi 2 000€ i jest to kwota niezbędna, by walczyć o sukces.

Kolejne premie w tym przypadku to wycieczka do Los Angeles, smartfon Honor, Apple Airpods i darmowy bonus 140 EUR. Możecie zdobyć każdą z tych nagród, wszystko zależy oczywiście od samego losowania, które odbędzie się 1-go kwietnia. Czy będziecie mieć dużo szczęścia? Trzymamy za to kciuki, od razu informując, że w puli czekają jeszcze 32 paczki darmowych obrotów. Byłaby to zatem ciekawa forma pocieszenia. Nie możemy przy tym zapominać, że na stronie organizatora dostępnych jest mnóstwo innych turniejów i loterii. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wygrywać w każdej z nich. Dlatego też nie wahajcie się i próbujcie swoich sił. Warunki i zasady, które dodano do wydarzenia są przy tym przyjazne i proste w realizacji. Za sprawą takiego regulaminu dowiecie się dla przykładu, że konieczne jest 75-krotne (75x) obrócenie wywalczonymi środkami. To podstawowy warunek, o którym dobrze jest przeczytać i który musicie respektować.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock