Bonus 75€ i 75 free spinów w Book of Dead w FortuneClock

Darmowe obroty w Book of Dead w FortuneClock75% więcej gotówki przy doładowaniu brzmi naprawdę dobrze. A może być jeszcze lepiej! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą bonusu Fortune Clock. Ten nowy podmiot na mapie kasyn internetowych zapewnia wam nie lada zabawę, ale też sposobność do wyboru swojej indywidualnej premii na start.

W przypadku opcji, którą przedstawiliśmy, czeka na was nie tylko doładowanie gotówkowe, ale też zestaw free spinów – także 75. W grę zatem wchodzi nawet 75€ oraz właśnie darmowe zakręcenia, do tego do zrealizowania w hitowym Book of Dead. Ten klasyk zawładnął sercami graczy hazardowych z całego świata i już od lat dostarcza nam ogromnych wygranych i wielkich, pozytywnych emocji.W promocji powitalnej od Fortune Clock znajdziecie co prawda trzy rozwiązania, ale to środkowe wydaje się zdecydowanie najrozsądniejsze. Otrzymacie tu wspomniane 75% więcej od pierwszej wpłaty na poziomie 75€ oraz 15 free spinów. Będą one uzupełniane dodatkowo przez cztery kolejne dni, zawsze gwarantując wam kolejnych 15 zakręceń, w tym samym wideo slocie. Możecie po taki dodatek sięgnąć od razu. Jedyne co trzeba zrobić, to założyć nowe konto, przejść do działu płatniczego, sięgnąć po wskazaną metodę płatniczą i wybrać rozwiązanie, które was interesuje z zakresu promocji. To wszystko, środki będą dodawane automatycznie i nie trzeba się już po nie dalej zgłaszać do obsługi klienta.

Regulamin, który zastosowano w bonusie jest przy tym prosty i przejrzysty. Widoczne tam terminy, stawki oraz konieczny obrót (40x), to podstawowe zagadnienia, które będą z wami przez cały czas gry na Fortune Clock. Ten wstęp zapewni wam świetne wejście do kolejnych tematów.

Odbierz free spiny w Book of Dead


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock

Zarejestruj się w Fortune Clock


Top 5 Kasyno Online