230 000€ czeka do podziału w nowym konkursie Fortune Clock

Pościg Gotówkowy z pulą 230 000€ do rozdania w Fortune ClockPościg Gotówkowy to największa tegoroczna promocja Fortune Clock. Jak to możliwe? Marka zdecydowała się przygotować zawody, w których wyda aż 230 000 euro. Takie środki podzielone zostaną na najlepszych graczy, którzy zdecydują się wypróbować swoich sił przy zmaganiach. Aby się do nich zakwalifikować, musicie zagrać co najmniej 100 rund za prawdziwe pieniądze o wartości 1€ każde zakręcenie.

Gry turniejowe to dla przykładu Dragon Pearls: Hold and Win, Scarab Riches, 15 Golden Eggs lub Book of Sun Multichance. Ich pełna lista dostępna jest oczywiście na stronie Fortune Clock. W dalszej treści naszego materiału sprawdzamy jak wygrać i co pomoże wam w ostatecznym sukcesie.Cały turniej podzielony jest na kilka części, możesz wygrywać w każdej za sprawą wysokości obstawianych zakładów czy poprzez mnożniki tam dostępne, wszystko zależy od wydarzenia. Jak pisze samo Fortune Clock, wygrać można naprawdę sporo pieniędzy: „W codziennych zawodach czeka na ciebie pula nagród w wysokości 5000 EUR. Możesz wygrać do 500 EUR. Spodziewać się możesz jeszcze więcej prezentów z dodatkowej puli nagród w wysokości 10000 EUR. Wydarzenie odbędzie się po zakończeniu pięciodniowej serii turniejów. Możesz do niej dołączyć, jeśli w ciągu 5 dni zrealizujes zakłady od 2000 EUR.” – więcej informacji znajdziecie bezpośrednio w zakładce zasad uczestnictwa turniejowego.

Fortune Clock zaprasza do zabawy i kusi nie tylko doborem gier i wielkimi pieniędzmi. To także bardzo proste warunki i zasady, które rozpisano w regulaminie. Poznajcie terminy, grane stawki oraz potencjalne wymogi stawiane w każdej edycji zmagań. Dzięki temu przybliżycie się do wymarzonego sukcesu i być może kilku kolejnych wygranych.

Wygraj gotówkę


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock

Zarejestruj się w Fortune Clock


Top 5 Kasyno Online