50 Free Spinów za rejestracje w kasynie online Fortune Clock

Bonus ekskluzywny kasyna Fortune clockMamy dla was niesamowitą wręcz niespodziankę! Oto 50 free spinów, które będziecie mogli spożytkować w kasynie Fortune Clock. To dedykowany i ekskluzywny dla naszych użytkowników bonus, który dostępny jest dla nowo zarejestrowanych kont. Jeśli zatem nie znaliście wcześniej marki lub wahaliście się w sprawie zakładania świeżego użytkownika – będzie to najlepszy do tego moment. Bonus bez depozytu przyznawany jest bez żadnej wpłaty i otrzymać go można tylko raz, na początku swojej hazardowej przygody. Naturalnie po jego wykorzystaniu będziecie mogli skorzystać z dowolnych dodatków dostępnych na stronie marki, w tym z premii powitalnej z gotówką w tle. Jeśli zatem zaczynać, to tylko z dużym przytupem!

Promocja dedykowana jest tylko osobom, które skorzystają z naszego linka. 50 darmowych obrotów przyznawanych jest automatycznie po zarejestrowaniu nowego konta i po procesie weryfikacji. Zwykle trwa to maksymalnie do kilku minut, dzięki czemu praktycznie od razu możecie przejść do rzeczy. Zakręcenia gotowe będą w grze Starburst. Jest to wideo slot od NetEnt, studia deweloperskiego, które uraczyło nas najpopularniejszymi automatami na świecie. Zaczniecie zatem z wysokiego poziomu, mając przy tym pięćdziesiąt kolejnych szans na sukces. Co bardzo ważne, maksymalny obrót wynosi tu 45-krotność wygranej przez was stawki. Oznacza to przykładowo, że jeśli wygracie 1€, obrót musi pokazywać 45€ zakręconych pieniędzy. Maksymalna wypłata z tej promocji ustanowiona została na poziomie 5€.

Środki nabyte w ten sposób wypłacicie na swoje konto bankowe lub przekażecie na dowolnie inny produkt z kasyna Fortune Clock. Przypominamy, że znajdziecie tam m.in. gry stołowe oraz listę innych dodatków, sięgających co najmniej kilkaset świetnych jakościowo sztuk oprogramowania. Promocja dedykowana nie wyklucza z zabawy przy innych dodatkach. Przypominamy, że omawiana marka cechuje się przede wszystkim fantastyczną listą turniejową. Za ich sprawą zyskacie dostęp do zawodów i loterii, w których pula nagród to nie tylko kilka tysięcy euro, ale też często świetne gadżety technologiczne lub zagraniczne wycieczki. Możecie się zatem spodziewać świetnych uzupełnień, które pozwolą wam na dłuższą i bardziej atrakcyjniejszą zabawę.

Regulamin w postaci warunków i zasad znajdziecie na stronie. To podstawowe aczkolwiek konieczne zagadnienia, które pozwolą wam odpowiednio podejść do tematu i włączyć się do rozgrywki. Terminy, stawki minimalne i maksymalne, warunek obrotu – znajdziecie tam wszystko co niezbędne.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock