Dołacz do turnieju Rajskie Wyspy z pulą 1000€ w Fortune clock

Wygraj 1000€ w turnieju Fortune clock - Rajskie wyspyRajskie Wyspy to nowy turniej kasyna internetowego Fortune Clock. Za jego sprawą marka wyda nagrody pieniężne o wartości 1 000€, jak również premie w postaci cennych gadżetów. Cały temat będzie aktywny od 31-go sierpnia aż do 6-go września i właśnie do tego czasu możecie się zmagać o swoje cenne dodatki. Waszym celem będzie przy tym zdobywanie punktów. Jedyne co zatem musicie robić, to grać za prawdziwe pieniądze przy wideo slotach, które wskazuje nam Fortune Clock.

Są to takie pozycje jak Book of Demi Gods II, Street Fighter II czy też największe światowe hity – Starburst i Gonzo’s Quest, tym razem w wydaniu Megaways. Minimalna stawka to 0,01€, ale podczas trwania turnieju konieczne jest zdeponowanie na konto nie mniej niż 75€. Kasyno ma oczywiście mocną kartę przetargową, grać będziecie o kamerę sportową SJCAM czy chociażby fajkę wodną. Jak piszą: „Udaj się na Rajskie Wyspy i ciesz się beztroskim życiem! Weź udział w turnieju od 31 sierpnia do 6 września! Poczuj wir pozytywnych emocji i walcz o część puli nagród w wysokości 1 000 EUR.W rankingu czeka jedynie 100 miejsc. Aby zostać liderem, postaw maksymalne łączne zakłady na swoich ulubionych automatach.” – pełna lista nagród, jak również gier turniejowych, dostępna jest na stronie. Chętni?

Wszelkie informacje o warunkach i zasadach dostępne są na stronie internetowej organizatora. Gorąco tam zapraszamy, szczególnie też dlatego, iż Fortune Clock słynie z organizacji licznych konkursów i loterii w jednym czasie. Dzięki czemu zapewnicie sobie sporo okazji do tego, by zgarniać nagrody pieniężne oraz rzeczowe, w tym np. laptopy.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock