7000€ do podziału w turnieju Dobry Miesiąc w Fortune Clock

Dołącz do promocji Dobry Miesiąc i wygraj część z puli 7 000€Dobry Miesiąc jest ekscytującym wyścigiem, za sprawą którego wydane zostaną nagrody o łącznej wartości 7000€. Premia ta zostanie podzielona wyłącznie pomiędzy 4 uczestników, zatem warto się zastanowić nad samym udziałem. Istnieje tu jednak próg włączenia się do opisywanych zmagań. Jak informuje nas Fortune Clock, czyli kasyno-organizator, konieczny jest depozyt na poziomie 700€. To właśnie on gwarantuje włączenie się do działań i jednocześnie realne szanse wygranej dużych pieniędzy.

Nagrodą główną w bonusie dla graczy high roller jest tu premia lojalnościowa z wymaganym obrotem na poziomie 1x. To jeden z korzystniejszych warunków na jakie możecie w ogóle natrafić w sieci. Dlatego jeśli planowaliście grać w najbliższym czasie aktywnie, zróbcie to od razu.Plusem promocji jest to, że można do niej dołączyć od razu, bez żadnego formularza zapisu. Potrwa aż do 30.09, zatem macie czas na wywalczenie swojego losu aż do końca września. Tak kusi się nas do udziału: „Fortune Clock przynosi tylko dobre wieści! Wiemy na pewno, że: Czeka na ciebie „Dobry miesiąc". W ciągu miesiąca, od jego pierwszego dnia, zostań członkiem nowej wielkiej loterii i dołącz do walki o część luksusowej nagrody z pulą w wysokości 7 000 EUR!” – więcej informacji w tej sprawie znajdziecie bezpośrednio na stronie, gdzie zresztą z tego miejsca gorąco was wszystkich zapraszamy!

Fortune Clock z ich promocją Dobry Miesiąc to bardzo ciekawa alternatywa do codziennej gry. Jednocześnie w żadnym przypadku nie wyklucza was z innych propozycji. Dlatego też warto spróbować. Poznajcie krótki regulamin z jego warunkami i zasadami, sprawdźcie nagrody i zacznijcie swoje zmagania o część z tej ogromnej puli pieniężnej.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock