Wpłać 100 zł i odbierz 25 free spinów w Fortune Clock

Dokonaj wpłaty 100 zł i odbierz 25 free spinów w Thunder of Olympu w fortune ClockNa aktywnych graczy kasyna Fortune Clock czeka wyjątkowa nagroda! W promocji na zakończenie lata przygotowano 25 darmowych obrotów dla każdej osoby, która aktywuje premię oraz dokona wpłaty na co najmniej 100 złotych. Bonus aktywny będzie od 9 do 23 września i właśnie w tym czasie możecie liczyć na profity płynące z zagadnienia. Najważniejsze jest przy tym to, że free spiny zdobędziecie w Thunder of Olympus.

To najnowszy wideo slot studia deweloperskiego Booongo. Na chwilę obecną gra dostępna jest jedynie na Fortune Clock. Ta czasowa wyłączność sprawi, że będziecie jednymi z pierwszych ludzi na świecie, którzy przetestują możliwości tego mega hitu.To nie tylko ciekawy układ bębnów, dodatkowe jackpoty czy systemy Wild. To przede wszystkim ekskluzywność, która połączona jest z Fortune Clock. Zalogujcie się zatem na swoje konto, a następnie aktywujcie dodatek i wpłaćcie wskazaną wyżej kwotę. Free spiny w ilości 25 sztuk przyznawane będą automatycznie i będą gotowe do rozegrania w tym automacie. Nagrodami należy 40-krotnie obrócić w czasie trwania wydarzenia. To ciekawe uzupełnienie oferty kasyna, aczkolwiek już na tym etapie przypominamy, że poza klasycznymi bonusami, firma oferuje jeszcze liczne turnieje oraz loterie. Za ich sprawą każdego tygodnia możecie zdobywać nagrody pieniężne, gadżety technologiczne i punkty do zestawienia najlepszych graczy danego miesiąca.

Wszelkie dane dotyczące bonusu dostępne są na stronie Fortune Clock. Doradzamy wszystkim śmiałkom, by poznali regulamin, bowiem to tam zawarte są dane o terminach, obrocie, stawkach czy potencjalnej wygranej końcowej. Warto to wiedzieć, bowiem dzięki temu późniejsze sukcesy staną się pewniejsze, a was czeka sporo gotówki i radości!


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock