Bonus 50% i 50 obrotów na Crystal Queen w Fortune Clock

Zgarnij bonus 50% z free spinami w Fortune ClockW kasynie Fortune Clock czeka na was bonus na poziomie 50% do 135€, ale też 50 darmowych obrotów. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą naprawdę wyjątkowego dodatku. Każdy użytkownik, który chciałby spróbować swoich sił na stronie tego operatora, musi założyć konto, a następnie wybrać odpowiedni dodatek.

Jego wysokość zależna jest całkowicie od tego, ile pieniędzy zainwestujecie w swój pierwszy depozyt. Promocja aktywna jest od 20€, następnie zwiększa się przy 70€ i oddaje nam ostatni, najwyższy etap. To właśnie za jego sprawą otrzymacie nawet 135€ w gotówce. Swoje free spiny spożytkujecie z kolei w grze Crystal Queen. Znacie ten ceniony automat? Promocja jest dostępna tylko raz, ale skorzystacie je w dowolnym i korzystnym dla siebie terminie. Gwarantuje wam tak doładowanie gotówkowe jak i paczkę free spinów. Tak wydarzenie opisuje Fortune Clock: „Nie musisz wybierać! Wydajemy wszystko na raz! Aktywuj bonus, uzupełnij swoje konto na 135 EUR i otrzymaj podwójny prezent: bonus 50% i 10 darmowych spinów w Crystal Queen! Przed nami 4 dni z 10 darmowymi spinami w Crystal Queen! Obrót wynosi 40x.” – naturalnie więcej informacji znajdziecie na stronie. Pewne jest natomiast to, że zdobędziecie podzielone darmowe zakręcenia, ale wartość każdej z paczek będzie równa, dzięki czemu powiększycie swoje szanse na jackpota.

Chętnych zapraszamy do gry już teraz, ale przypominamy, że na stronie znajduje się wiele innych dodatków i promocji. Są to turnieje oraz loterie, a w każdym z takich wydarzeń czekają cenne nagrody, w tym gotówka, darmowe obroty czy gadżety technologiczne i wyjazdy. Jest się o co starać!


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock