20 darmowych obrotów w 3 Coins w promocji w Fortune Clock

Zdobądź darmowe spiny do kasyna Fortune ClockJeśli lubisz darmowe spiny w kasynach internetowych, to z pewnością zainteresuje Cię bonus w Fortune Clock, jakim jest 20 darmowych obrotów w 3 Coins. To świetna okazja ku temu, by w prosty sposób zdobyć dla siebie bezpłatne żetony do gry na ten ciekawy automat. Warto zatem zapoznać się ze szczegółami oferty.

Fortune Clock znane jest z tego, że lubi oferować swoim klientom darmowe spiny. Tym razem do zdobycia są żetony do gry 3 Coins. Jest to niezwykle ciekawy automat do gry, który wyglądem i funkcjami może nam przypominać dawne maszyny, zwłaszcza z barów czy pubów. Posiada on bowiem układ 3 bębnów z 3 rzędami znaków, na których to umieszczono 5 linii. Do tego pojawiają się tutaj klasyczne symbole jak 777, XXX, dzwonki, diamenty. W grze producent umieścił ponadto symbole wild i bonusowe, więc rozgrywka jest niezwykle atrakcyjna i emocjonująca.

Jak można jednak dostać owe 20 free spinów. Koniecznie na początku aktywuj prezent na swoim profilu, a następnie dokonaj wpłaty od kwoty 100 PLN. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się 20 darmowych spinów do wykorzystania właśnie w 3 Coins, czyli nowej grze od studia Booongo. Warto wziąć pod uwagę, że wymagany jest tutaj obrót x40, zaś maksymalny zakład na obstawianie to 9 PLN. Cała oferta obowiązuje od 19.01 do 28.01.2021. Z darmowych spinów możemy maksymalnie wygrać do 3500 PLN. Jak zatem widać, jeśli się nam powiedzie, to możemy zamienić 100 PLN w 3500, więc warto skorzystać z takiej okazji na darmowe spiny. Warto także sprawdzić inne oferty w Fortune Clock.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock