Turniej Wiosenna Fantazja z pulą 14 000€ w Fortune Clock

Turniej z pulą 14 000€ w Fortune ClockWiosenna Fantazja to turniej, który na pewno was zainteresuje. Fortune Clock, które odpowiada za jego wdrożenie, przygotowało dla was nagrody o wartości 14 000€. Można się o nie ubiegać od 1 do 30 kwietnia. Właśnie w tym czasie zbierać będziecie swoje losy, które pozwolą wam wziąć udział w jednym z trzech dostępnych poziomów. Pierwszy z nich aktywowany będzie przy wpłacie na poziomie 140€. Drugi i trzeci na odpowiednio – 1 000€ i 2 000€.

W zależności od waszych możliwości włączycie się do dalszej gry. Miejcie przy tym na uwadze, że każdy kolejny poziom oferuje znacznie bardziej ekskluzywne premie, w tym nawet iMac All-in-One od Apple! Lista nagród w konkretnych ilościach zaprezentowana jest na stronie Fortune Clock. Znajdziecie tam także informacje o wszystkich poziomach udziału. Na początku dla przykładu zmagacie się o kamerę sportową Sony, ale też subwoofer JBL i wino musujące Marchese Antinori. Później będą to laptop Apple MacBook Pro 13 czy Apple Airpods. Lista stale robi się coraz lepsza, a uzupełniają ją darmowe bonusy pieniężne, które dowolnie zrealizujecie przy wskazanym obrocie na stronie Fortune Clock. Jeśli jesteście zainteresowani ich dokładnym spisem – zapraszamy na stronę operatora. To właśnie tam dodatkowo widnieje regulamin, który zdecydowano się dopisać do tej propozycji.

Warunki i zasady są rzecz jasna w pełni obligatoryjne i poza terminami wskażą wam dla przykładu informacje o tym, że wygranymi należy 75-krotnie obrócić. Prezenty dodatkowo można zamieniać na inne o określonej wartości. Informacje w tej sprawie zostawi wam także obsługa klienta, która działa tu przez czat na żywo – także mobilnie.


Najnowsze promocje w kasynie Fortune Clock