Wygraj 4000 PLN w gotówce lub Mega Jackpot w Betsson

Wygraj 4 000 złotych w gotówce w kasynie BetssonZapisz się do promocji, graj przy Mega Moolah lub Mega Moolah ISIS, a następnie dostań się do rundy bonusowej. Tak w telegraficznym skrócie możemy opisać bonus Betsson. Całe zagadnienie powstało z powodu rosnącej wartości jackpota progresywnego wymienionych automatów. W chwili obecnej można tam wygrać ok. 53 milionów złotych. Tak potwornie duża kwota to nie żart. Możecie natychmiastowo włączyć się do rywalizacji o te środki. Nawet jeśli się wam nie uda, możecie liczyć na 4 000 złotych jako prezent.

W gronie takich szczęśliwców znajdzie się 30 osób. Spróbujcie już teraz, bowiem kumulacja paść w każdej chwili. Trzeba mieć do tego jednak sporo szczęścia. Jak informuje nas Betsson, promocja potrwa do chwili w której kumulacja zostanie rozbita i jeden szczęściarz zgarnie całą omawianą kwotę. Celem graczy jest to, by dotrzeć do rundy bonusowej, które udostępniane są w omawianych wideo slotach. Jeśli uda się wam tam dotrzeć, a w tym czasie padnie wygrana, zostaniecie zaliczenie do zwycięzców. Jest to zatem ciekawa opcja do tego, by ponownie powiększyć swoje szanse na wygraną. Należy też wziąć pod uwagę, że Mega Moolah to wideo slot klasyczny, który kusi bardzo ciekawymi dodatkami, w tym systemem Wild. Poznacie zatem unikatowe funkcjonalności i realnie powiększycie swoje szanse na wygraną.

W promocji kasyna Betsson widoczne sa proste warunki i zasady. Określają one regulamin, który z kolei daje wam wszelkie informacje o tym jak grać. Mając to w „jednym palcu” łatwiej dopasujecie się do reguł i szybciej włączycie się do walki o wielkie pieniądze. Kto wie, może akurat wygracie?

Wygraj 4 000 złotych w gotówce


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online