200% do 550zł z 200 free spinami na start w kasynie Betsson

Powiększ swój pierwszy depozyt o dodatkowe 200% w BetssonZwykle promocje powitalne podwajają wasze wpłaty. Betsson z takich akcji się właśnie śmieje, oferując powiększenie pierwszego depozytu o 200%! Dzięki temu na wasze konto może trafić nawet 500 złotych więcej w gotówce. Dochodzą do tego dwie inne premie – darmowe obroty oraz powiększenie salda do gry w kasynie na żywo.

To aż trzy dodatki, a każdy z nich jest realną szansą na wygranie jackpota i znacznie większych pieniędzy. Jeśli zatem poszukujecie dla siebie nowego i korzystnego kasyna, zdecydowanie powinniście spróbować swoich sił już teraz. Proces rejestracyjny dostępny jest dla każdej pełnoletniej osoby, a założenie konta nie zajmuje zwykle więcej niż 1-2 minuty. Bonus powitalny aktywowany zostaje w momencie, w którym dokonacie depozytu na co najmniej 40 złotych. Gwarantuje nie tylko 200% więcej przy wpłacie, ale także 200 free spinów w grze Gonzo’s Quest i 50 złotych do realizacji w kasynie na żywo. Wspomniany przez nas automat to pierwsza gra, która wykorzystała system lawinowy, jest też jednym z największych hitów w historii kasyn internetowych. Tym samym zapewnicie sobie unikatowe premie oraz wielkie przygody. Wygranymi w kasynie musicie 35-krotnie obrócić i dopiero wówczas będzie można je wypłacić na swoje konto. Macie na to aż 30 kolejnych dni, aczkolwiek jeśli się postaracie, warunek ten spełnicie od razu przy pierwszym podejściu.

Na stronie Betsson widoczne są wszelkie informacje, warunki i zasady oraz wsparcie klienta przez czat na żywo. Dzięki temu rozwiejecie szybko ewentualne wątpliwości i przejdziecie do gry o najwyższe cele. A jest o co grać! Dlatego też trzymamy kciuki i życzymy powodzenia już teraz!

Odbierz bonus


Najnowsze promocje w kasynie Betsson

Zarejestruj się w Betsson


Top 5 Kasyno Online